Біопсія кишечника в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи біля зуп. метро Осокорки
Биопсия кишечника «Допомога Плюс, клиника на Осокорках» 1300 грн
Знайдена 1 клініка

Аня
Лучшая клиника в Киеве, лучший персонал, настолько качественный подход к клиенту! Все приветливые, подскажут, скажут, проведут, кто за качество и комфорт, обязательно обращайтесь сюда
Наталия
Смело рекомендую клинику. Все чисто, современно, персонал вежливый и приветливый. Особенно хочу отметить врача Краснопольскую Оксану Сергеевну. Проводили 2 операции (удаление фиброаденом в груди и позже удаление родинок) и все было на высшем уровне! Сразу видно, что профессионал своего дела. Очень компетентная, внимательная и заботливая. Операции прошли удачно, рубцы все красивые, никаких осложнений
Ніна
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що вона порекомендувала мені що потрібно змінити та на що звернути увагу. Я із задоволенням буду ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
Уважний лікар, мені все сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи, прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження позитивне, все чітко та зрозуміло. Безперечно рекомендую лікаря! Дякую Вам!
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Біопсія тонкого і товстого кишечника 1 300
Київ, вул. Данила Щербаківського, 52
м. Нивки 18 11 м.Сирець 30 12

Біопсія кишечника в лікарнях в інших районах Києва

Сеть клиник "Медиленд"
8,4
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 13 4 м.Политехнический институт 20 4
Багатопрофільний медичний центр «Mediland» у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у «Mediland» проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню «Mediland» лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. У МЦ «Меділенд» ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: хірург, гінеколог, уролог, проктолог, мамолог, флеболог, кардіолог, ендокринолог, педіатр, терапевт, трихолог, ортопед, ЛОР, травматолог, онколог, дерматолог, невропатолог, гастроентеролог, косметолог - та інші. Діагностика: МРТ, УЗД, КТ, ЕКГ, власна лабораторія, гастро-, колоноскопія з відео під наркозом, ректороманоскопія, гістреоскопія, цистокопія і кольпоскопія, дерматоскопія та трихоскопія, біопсія, гістологія, спірографія та інше.
8,6
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирская 57 14 м.Святошин 61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
  • Біопсія тонкого і товстого кишечника 980
Допомога Плюс
Київ вул. Данила Щербаківського, 52
м.Нивки 18 11 м.Сырец 30 12
Філія клініки «Допомога Плюс» на Нивках надає повний комплекс медичних послуг, починаючи від консультації і завершуючи хірургічним втручанням, за такими напрямками, як урологія, проктологія, гінекологія, ортопедія, маммология, пластична хірургія.
  • Біопсія тонкого і товстого кишечника 1 300
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Минская 2 1 м.Оболонь 17 6 м.Героев Днепра 14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Трансанальне взяття біопсії 600
8,5