Сторінка 2. Операції при парапроктиті в Києві

Знайдено 46 клінік

Сб Нед Цілодобово
Віталина
Сьогодні була на прийомі у лікаря. Спочатку робили узд чоловіку, а потім чоловік пішов на прийом до терапевта.Загалом мені все сподобалось. Лікарі уважні,доброзичливі,дівчата на рецепшені привітлеві обстановка приемна.Ціни приемно здивували.Жалкую що раніше сюди не ходила. Буду усім рекомендувати цю клініку. Дякую працівникам Біомеду
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
Сеть Агапит
  • Лікування хронічного парапроктиту (висічення глибокої нориці) 6 290
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянский
Медичний заклад МЦ «Біомед», розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом, папілом та інших).
7,6
Київ
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань. Приймає лікар: Симоненко Сергей Александрович
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявская 10
  • Оперативне лікування парапроктиту і хронічного парапроктиту 7 000
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я Приймає лікар: Остришко Святослав Сергеевич
  • Розтин та дренування гострого парапроктиту (ІІІ категорії складності) 14 100
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
6,1
Київ вул. Попудренка, 32
м.Дарница 6 4 м.Черниговская 11 3
Спеціалісти клініки доктора Чорномиза спеціалізуються на еферентній терапії, проводять виведення з організму токсинів, отрут і хімікатів. Пацієнтам надаються медичні послуги наступних категорій: консультації уролога, дерматолога, гінеколога, хірурга, гастроентеролога, терапевта, сімейного лікаря, нарколога. Також в клініці проводиться комплексне діагностичне обстеження.
5,7
Київ вул. Почайнінська, 25/49, офис 73
м.Контрактовая площадь
  • Вскриття і дренування інтрасфінктерного парапроктиту 7 500
  • Вскриття і дренування підшкірно-підслизового парапроктиту 5 500
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності. Приймає лікар: Чихрадзе Александр Константинович
  • Лікування гострого парапроктиту І категорії складності (без вартості знеболення) 5 000
  • Лікування гострого парапроктиту ІІ категорії складності (з висіченням внутрішнього отрвору) без вартості знеболення 8 000