Імплантація зубів лазером в Києві (метро Оболонь)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Оболонь
Знайдена 1 клініка

Владимир
Отличный врач, шикарное отношение к пациенту.
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Світалана
Оксана Вікторівна дуже уважно провела прийом. Хороший спеціаліст, все пояснила, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. Зараз мені значно краще Рекомендую цього лікаря-стоматолога. Дякую!
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!
Астра Дент
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Минская 23 4 м.Оболонь 18 3
Спеціалізована клініка Astra Dent (Астра Дент) забезпечує комплексні стоматологічні послуги. Лікарі установи систематично проходять стажування за кордоном.

Імплантація зубів лазером в лікарнях в інших районах Києва

Астра Дент
Київ пр-т Миру, 3
м.Дарница 33 6 м.Левобережная 29 11
Спеціалізований центр Astra Dent (Астра Дент) забезпечує комплексне стоматологічне лікування. Фахівці установи неодноразово стажувалися за кордоном.
Київ вул. Богатирська, 6 А
м.Героев Днепра 18 3 м.Минская 24 5
Медичний центр надає широкий спектр послуг в умовах чистоти, комфорту і затишку. Лікарі - професіонали, які володіють сучасними протоколами лікування стоматологічних захворювань.
  • Імплантація зубів лазером 6 900
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Левка Мацієвича, 2/4
м.Вокзальная 36 21
В Стоматологічній клініці "Люмі-Дент" на Солом’янці пацієнти швидко, якісно та безболісно вирішують проблеми із зубами та яснами. Всі стоматологічні маніпуляції проводяться за дотриманням суворих міжнародних стандартів. Лікарі стоматологи підбираю індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в мережу стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Приймають лікарі: Федоришин Николай Анатольевич, Гнып Виталий Владимирович