Розсічення синехій в Києві (Оболонський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Оболонському районі
Розсічення синехій «Наш доктор, медицинский центр на Героев Сталинграда» 330 грн
Розсічення синехій «МедЛайн, медицинский центр» 1800 грн
Розсічення синехій «Амеда (Ameda), детский стационар» 1200 грн
Розсічення синехій «Альфа-Вита, медицинский центр на Оболони» 5150 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Була приємно здивована самою наявністю центра поруч з моїм будинком, а коли прийшла на першу консультацію до лікаря Апихтіна К.О.,зрозуміла шо саме про такого лікаря думають пацієнти: дуже уважний, високо кваліфікований фахівець. який детально відповдає на будь-яке питання, надає конкретні та найсучасніші рекомендації. Більше б у нас було таких лікрів!
Обратилась к гинекологу Танько О.П. с проблемой бесплодия и многолетними скитаниями по специалистам. Благодаря этому замечательному доктору я скоро стану мамой. Спасибо от всей души.
Катя
Татьяна Николаевна — педиатр от бога. Спасибо вам за здоровье детей.
Саша
В целом отличный центр, нет некоторых специалистов. А так все отлично.
6,7
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 48
м.Героев Днепра 17 5 м.Минская 25 6 м.Оболонь 38 7
Альфа-Віта — це спеціалізований медичний центр, який відкрив свої двері на Оболоні. Основний напрямок діяльності м комплексна діагностика організму з використанням сучасного технічного оснащення. На території центру приймають профільні фахівці. Ультразвукове дослідження проводиться кваліфікованими лікарями. Сучасне обладнання дозволяє оцінити стан органів та систем організму на клітинному рівні, виявити причину скарг і поганого самопочуття.
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 8 А
м.Оболонь 22 4 м.Почайна 32 10
Медичний центр "Наш доктор" відкритий з 2004 року, спеціалізується на постановці діагнозу і лікуванні дитячих захворювань.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Богатирська, 30 (пов. 5)
м.Героев Днепра 38 5
Цілодобовий дитячий стаціонар "Амедіа" - відділення мережі сімейних клінік Києва, в якому забезпечується кваліфікований сестринський догляд і проведення необхідних маніпуляцій, процедур. Стаціонар обладнаний всім необхідним для спільного перебування в палаті дитини з супроводом: санвузлом, душовою кабіною, кондиціонером, ТБ, Wi-Fi, ліжком, кріслом-ліжком для супроводжуючих.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь 27 6 м.Почайна 47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.