Лікування ендометріозу в Києві (Оболонський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Оболонському районі
Лікування ендометріозу «Здоров`я родини TreeAmed (ТРИ АМЕД), медицинский центр» 3750 грн
Знайдено 4 клініки

Большак Анна Андреевна
Лікар Хідіров, толковий спеціаліст і приємна людина
Дорошенко Олександра Дмитрівна
Доброго дня. Дуже ввічливий персонал. Лікар чудовий. Гарний підхід до дитини. Дуже задоволена від візиту. Рекомендую.
Купріянов Тимур Саітович
Лікар дуже сподобався. Спокійний, компетентний, дуже приємний, відповідав на всі поставленні питання (ще й в масці, чого не могла не зацінити). Наступну вакцинацію хотілось би робити дитині саме у нього.
Курієць Юлія
Ввічливий персонал клініки,лікарі хороші Прийом дуже сподобався. Особливо хочу відмітити лікаря УЗД Войтенко В.М
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Минская 2 1 м.Оболонь 17 6 м.Героев Днепра 14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання. Приймає лікар: Оспанова Юлия Юрьевна
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь 55 11 м.Сырец 44 15
Медичний центр «UBL clinic» надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Минская 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героев Днепра 15 10
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна 23 9 м.Тараса Шевченко 23 9 м.Дорогожичи 41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини «Здоров'я родини» почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор Приймає лікар: Семенова Алина Олеговна