Мезотерапія волосся в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи
Мезотерапевтичне введення препаратів для усунення патологічного випадіння волосся і інтенсивна стимуляція росту волосся 820 грн
MesoGenesis5ml (відродження структури шкіри волосяної частини голови і самого волосяного фолікула, усунення запалення, відновлення мікроцеркуляціі) 2600 грн
Мезотерапія волосистої частини голови (BioSkin HairPro – 2,5 мл.) 750 грн
Знайдено 13 клінік

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
В июле 2021 года делала блефаропластику в клинике Олега Колибабы. Операцию проводила Численко Наталья Петровна. Операция прошла успешно, без осложнений. В настоящий момент я уже могу оценить результат и он, как говорится, на лицо. Я очень благодарна профессиональному подходу и МАСТЕРСТВУ пластического хирурга, которая помогла мне решить проблему на очень высоком уровне. Также хочу поблагодарить анестезиолога и медсестру, которая ухаживала за мной после операции. ОЧЕНЬ внимательное отношение к пациентам. В клинике я на начальном этапе получила исчерпывающую консультацию, что позволило мне сделать правильный выбор, и также после операции врач продолжает меня наблюдать. Огромное спасибо Вам, Наталья Петровна. Я очень довольна результатом. И если будет необходимость, однозначно обращусь в эту клинику.
Яна
Выбирала врача для увеличения груди, остановилась на Наталье Петровне, так как на консультации получила много детальной информации, советов и ответы на все мои вопросы. Наталья Петровна порекомендовала мне форму, размер и фирму имплантатов в зависимости от моих физиологических пропорций и моих пожеланий. Я доверилась врачу и получила именно тот результат, который так сильно хотела. Прошло 2 месяца, я себя чувствую прекрасно, швы аккуратные, форма великолепная, спасибо
Татьяна Костенко
Наталья Петровна сделала коррекцию ушей моей дочери. Мы очень довольны результатом. Доктор - профессионал высокого класса, но умеет все доходчиво объяснить пациентам. Операция прошла быстро и без осложнений. Швы тоненькие и аккуратные.
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • MesoGenesis5ml (відродження структури шкіри волосяної частини голови і самого волосяного фолікула, усунення запалення, відновлення мікроцеркуляціі) 2 600
  • DermahealHL 2,5ml(боротьба з випадінням волосся та алопецією, укріплення волосся, відновлення волосяних фолікулов) 750
  • Dermaheal HL 0,5ml (активізація росту брів) 250
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Мезотерапевтичне введення препаратів для усунення патологічного випадіння волосся і інтенсивна стимуляція росту волосся 820
  • Мезотерапевтичне введення препаратів при алопеції 1 040
  • Мезотерапія для андрогенів, дифузійної алопеції 2 784
  • Мезотерапія для осередкової алопеції 2 440
Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність.
  • Мезотерапія голови
Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • Мезотерапія волосистої частини голови (Dermaheal HL – 2,5 мл.) 800
  • Мезотерапія волосистої частини голови (BioSkin HairPro – 2,5 мл.) 750
5,7
Київ вул. Велика Васильківська, 32 а
м.Площадь Украинских героев 10
  • Безін’єкційна мезотерапія волосся 20-50 хв 650
Працює з
Пн: 09:00-21:00 Вт: 09:00-21:00 Ср: 09:00-21:00 Чт: 09:00-21:00 Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Київ вул. Глазунова, 3 (офис 1)
м.Лыбедская 17 5 м.Зверинецкая 22 9
Київська клініка "Доктор Юдіна" спеціалізується на процедурах омолодження, дерматології та косметології. Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів: дерматологічні процедури; догляд за обличчям і тілом; програми по скиданню зайвої ваги; омолодження.
Київ вул. Січових Стрільців, 5 Б
м.Контрактовая площадь 10 5 м.Лукьяновская 9 4 м.Золотые ворота 10 5
Кравченко Медікал Центр надає кваліфіковану медичну допомогу в діагностиці та лікуванні, а також профілактиці патологій зубного ряду, косметологічні та психотерапевтичні послуги, масаж. У клініці працюють досвідчені фахівці вищої кваліфікації.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції. Приймає лікар: Тимошенко Анастасия Олеговна
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Днепровский
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
Київ пр-т Павла Тичини, 1 В , Березняки
м.Левобережная 38 8 м.Осокорки 54 10
Спеціалізований центр краси AVANTAGE орієнтований на надання різних послуг в області косметології, візажу, лікувального та оздоровчого масажу.
4,3
Спеціалізований "Центр краси Modi" - це салон краси, в якому надають якісні послуги по догляду за красою всього тіла. Всі процедури проводять фахівці високого рівня.