Встановлення сапфірових брекетів в Києві (метро Либідська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Либідськая
Сапфірові і керамічні брекети (на одну щелепу) 28000 грн
4,0
Знайдено 3 клініки

АНДРЕЙ
Очень понравилось. Первая консультация просто исчерпывающая. Всё предельно понятно, разработан чёткий план дальнейших действий. Высокий уровень профессионализма и опыта Игоря Алексеевича не оставляет сомнений. Очень доволен!
Оскар
За потребою та двічі на рік відвідую стоматолога у клініці «Прайм». Подобається їхній підхід до лікування та профілактики – нічого зайвого. Також мене повністю влаштовує розташування клініки та щоденний графік роботи без вихідних – це дуже зручно.
6,7
Київ вул. Саперне Поле, 3
м.Дворец Украина 12 4 м.Лыбедская 14 3 м.Печерская 15 6
iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективними і простими рішеннями стоматологічних проблем у дорослих і дітей. Зокрема, наша ключова експертиза — ортодонтичне лікування із застосуванням технології Invisalign. Завдяки тому, що ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign безпосередньо від заводу виробника «Align Technology» — у нас є ексклюзивна можливість дати кращу ціну на лікування елайнери. Приймає лікар: Шахин Диана
  • Сапфірові і керамічні брекети (на одну щелепу) 28 000
Київ вул. Предславинська, 35 (корп. 11)
м.Дворец Украина 5 5 м.Лыбедская 17 6 м.Печерская 20 9
Спеціалізована клініка "Прайм" профілюється на наданні стоматологічних та ортопедичних послуг. Серед фахівців установи — кандидати медичних наук.
4,3
Київ вул. Кіквідзе, 11
м.Зверинецкая 9 7 м.Выдубичи 24 12 м.Лыбедская 28 8
Спеціалізований центр стоматології "Дент-ін" функціонує вже більше ніж 14 років. Націленість клініки — забезпечення ексклюзивного лікування.