Клініки репродуктології в Києві (метро Лук'янівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі репродуктологи біля зуп. метро Лук’янівська
Консультація репродуктолога 5400 грн
Консультація репродуктолога 750 грн
Консультація репродуктолога 790 грн
Консультація репродуктолога 38900 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!
Дуже професійний лікар. Порадив як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, все трепетно, та доступно. Призначив дообстеження, виписала таблетку, не з дорогих, але хороші. Ми залишилися задоволені, будемо і далі звертатися!
Ірина Ш.
Мені все сподобалося. Лікар добре все пояснив, значно краще ніж у попередніх лікарів, які тільки призначали лікування і нічого не пояснювали. Прийом був тривалий. Я залишилася задоволена. Все пройшло на найвищому рівні!. Буду рекомендувати.
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація; виявлення онкологічних захворювань.
  • Консультація репродуктолога 790
  • Консультація повторна репродуктолога 630
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність. Приймає лікар: Гюльмамедова Ирина Дмитриевна
  • MАR - тест 750
  • Інтроцитоплазматичне введення сперматозоїдів(ICSI) 10 і більше 8 800
  • Інтроцитоплазматичне введення сперматозоїдів(ICSI) до 10 7 800
  • Біопсія бластомера 3 200
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (ICД) узд мон. яєчн.,підг.сперми.,проц.інсем(2).,ХГЧ 12 200
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні)
м.Дорогожичи 20 6 м.Лукьяновская 23 8
Інститут Репродуктивної Медицини - медустанова, де надаються послуги з діагностики, попередження та лікування патологій гінекологічної та урологічної сфери. Клініка володіє широким спектром сучасних технологій для терапії безпліддя у чоловіків і жінок. Приймають лікарі: Бабенко Ирина Владимировна, Броварская Юлия Михайловна, Кононенко Ирина Яковлевна
Добробут
Київ вул. Татарська, 2 Е