ПАП тест в Києві (метро Лівобережна)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Лівобережна
ПАП тест «МСК, медицинский центр» 220 грн
Знайдена 1 клініка

Случайно попала на прийом к гинекологу Деревянко Алле Владиславовне.Очень довольна.Доктор очень приятная и внимательная.Все очень подробно и просто обьяснила.Благодарю и рекомендую.
Кристина
В клинике работают очень толковые врачи, что для нашего района Русановка - действительно ценно. Сколько бы я не посещала данную клинику - ни разу еще я не разочаровалась ни во врачах, ни в остальном персонале клиники. Оборудование высококачественное, цены приемлемые, расположение удачное, персонал опытный. Рекомендую!
Яна
Спасибо врачу проктологу Косенко Александру Петровичу за профессионализм. Очень хороший и внимательный врач. У него индивидуальный подход к каждому пациенту. Обращалась к врачу уже с запущенной проблемой, которая беспокоила меня много лет, но благодаря проведенной операции я начала жить полноценно.Настоящий специалист своего дела!
Олеся
Чудовий, уважний, ввічливий лікар- педіатр. Дякую Наталію Олександрівна! Наша малеча дуже лякается, коли ми йдемо в лікарню. І кожен похід - це стрес для мене і для неї. Нам потрібно було зробити прививку, вже підійшов час.. Подзвонили до центру, адміністратор все запитала, порекомендувала прийти напередодні - пояснило чому - огляд педіатра, аналізи. А потім вже робити прививку. Так і зробили. І були два прийоми, як і теба. Дитина вперше не налякана, трошки поплакала під час прививки, а так все чудово. ДУже, дуже рекомендую лікаря! Я в захваті. тепер ми тіки сюди!
Київ вул. Ентузіастів, 49 , Русанівка
м.Левобережная 16 7
Медичний центр «МСК» надає ряд послуг, в числі яких діагностика, лікування і профілактика різних захворювань. В установі приймають доктора таких спеціалізацій: педіатр, ортопед, ультразвуковий діагност, отоларинголог, гінеколог, уролог, проктолог, сімейний лікар, терапевт і рентгенолог.

ПАП тест в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • ПАП тест (тест Папаніколау або цитологічний мазок) 330
6,4
Гінекологічний центр "Надія" надає повний спектр гінекологічних послуг з людським і шанобливим ставленням до пацієнтів. Головна цінність гінекологічної клініки — здоров'я і повноцінність жінки у будь-якому віці.
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • ПАП - тест (цитоморфологічне дослідження епітелію з цервікального каналу) 220
  • ПАП - тест на основі рідин цитології 380
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.