Лазерна коагуляція судин в Києві (метро Кловська)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи біля зуп. метро Кловська
Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) І категорії складності 12000 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Игнат
Отличный врач и человек, избавил меня от тромбоза. Огромное человеческое спасибо!
Маша
Очень понравился персональный подход врача, всё супер, рекомендую
Надія
Була на профілактичній консультації. Лікар ввічливий, приємний. Вислухав, уважно провів огляд, все роз'яснив, надав рекомендації. Професіонал своєї справи. Всім рекомендую!
Наталия
Хороший врач. Находится на своем месте и занимается "своим делом". Очень понравился и как врач и как человек. Рекомендую.
Київ вул. Новогоспитальна 5 (центральний вхід)
м.Кловская 13 13 м.Дворец спорта 14 11 м.Олимпийская 24 13
Клініка судинної хірургії, Національний військовий медичний клінічний центр — медичний заклад, який спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в області флебологии. В процесі лікування патологій вен використовуються тільки сучасні технології та найпрогресивніші оперативні і консервативні терапевтичні методики. Приймає лікар: Родионов Алексей Сергеевич
Київ вул. Госпітальна, 18 (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ», клініка судинної хірургії)
м.Печерская 8 3 м.Кловская 15 8
Хірург, флеболог Борис Коваль проводить прийом пацієнтів, які страждають від варикозної хвороби нижніх кінцівок, посттромботичної хвороби, гострого венозного тромбозу, тромбофлебіту, флебіту, судинних зірочок і інших захворювань. Пацієнтів консультує лікар другої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.