Лікування ожиріння в Києві (метро Хрещатик)

Можливо, вас цікавлять лікарі дієтологи біля зуп. метро Хрещатик
Лікування ожиріння «Благодар, медицинский психотерапевтический центр Киев» 2800 грн
Лікування ожиріння «Кабинет здоровья и коррекции веса доктора Антонюка» 4500 грн
Знайдено 2 клініки

Валера
Были проблемы со здоровьем, с годами начал набирать вес. Пришел сюда по програме, чтобы сбалансировать и питатие и тренировки, прошел полностью курс, похудел и теперь прекрасно понимаю куда двигаться дальше и что делать, как питаться чобы всё было хорошо. Спасибо доктору Антонюку за этот опыт и помощь.
Андрей
Впечатлился личным примером врача, думаю что человек который прошел через потерю веса понимает пациентов лучше других. Первым приемом очень доволен, думаю у меня получится, Спасибо!
Ваня
вы самий классний и крутой! Худею благодаря Вам!
Виктор
Дуже дякую лікарю, його методика допомогла мені схуднути до бажаної ваги.
Благодар
Київ вул. Еспланадна, 28 (2-пов., оф.7, метро Палац Спорту)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 6 5 м.Крещатик 19 13
Спеціалізований медичний центр «БлогоДар» займається рятуванням від всякого роду залежностей. Високопрофільні фахівці використовують в лікувальній практиці як світові методики, так і власні розробки.
  • Лікування ожиріння (первинне) 2 800
  • Лікування ожиріння (за пільгою) 2 600
  • Лікування ожиріння (для пацієнтів центру) 2 300
Київ вул. Хрещатик 7/11 (оф. 643)
м.Площадь Независимости 17 1 м.Крещатик 19 3 м.Золотые ворота 23 8
Кабінет здоров'я та корекції ваги Антонюка дає можливість пацієнтам справитися з надмірною вагою, зберегти здоров'я і повернути своєму тілу хорошу фізичну форму. Приймає лікар: Антонюк Сергей