Сторінка 3. Контурна пластика обличчя в Києві

Знайдено 28 клінік

Тамара
Хорошая, приятная девушка, результатом процедур всгда довольна, рекомендую!
Ставила у Евгении Радиес, губки исправляла мне после неудачного похода к хреновому косметологу, пиллинги делаю и плазму !Все очень нравится и как девушка очень интересная и приятная!Подруги ходят к ней , тоже довольны !
Таня
Евгения Александровна настоящий ангел! Она совмещает профессионализм и человечность, всегда поговорит с тобой и поддержит. Процедуры у нее почти все длительные, потому очень важно чтобы доктор могла поддержать разговор. Хожу только к ней, ни капли не жалею и прекрасно выгляжу.
Постоянно пользуюсь услугами Евгении Александровны, очень ее довольна. Она на отлично выполняет свою работу, и при этом всегда поддержит диалог. Благодаря ее волшебным рукам я не ощущаю себя на свой возраст, а гораздо моложе, спасибо!
3,0
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосеевская 15 м.Демеевская 15
Київ вул. Пушкінська, 11 (прийом у клініці Линлайн)
м.Театральная 2 1 м.Золотые ворота 4 1 м.Площадь Независимости 12 7
Приватний кабінет доктора Колягіна Е. А. займається усіма видами косметологічних послуг. У кабінеті веде прийом лікар-дерматолог-косметолог. В кабінеті проводяться основні процедури, спрямовані на лікування шкірних захворювань, оздоровлення і омолодження шкіри обличчя.
  • Ін'єкційна контурна пластика обличчя
  • Контурна пластика вилиць
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Контурна пластика (губи, носогубні зморшки,нососльозні борозни) от 4 000
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Контурна пластика, моделювання та корекція овалу обличчя от 5 100
  • Збільшення і корекція форми губ от 4 000
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Ін’єкційний ліполіз зони обличчя Revanelle Slim Face (20ml) 4 000
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.