Сторінка 3. Кодування від алкоголізму в Києві

Знайдена 41 клініка

Сб Нед Цілодобово
Рибак Артем
Большая благодарность врачам и медроботникам за личение! У нас месяц трезвой и адекватно жизни. Хотя єто еще не показатель но надежда все-таки есть! СПАСИБО!
Юрий
Дуже сподобалося, все добре було. Дуже уважний, відразу вник в проблему. І я думаю. що я її вирішу. Після сеансу у мене з'явилася така надія. Планую неодмінно прийти на повторні консультації. Спеціаліст кваліфікований! Рекомендую!
Карина
Я був на прийомі у Дмитра, і з повною упевненістю можу сказати, що ціна того варта! Дмитро мене не тільки вислухав, поспілкувався і призначив лікування, але і провів зі мною дуже корисні вправи! Результат був відразу, в перший день. Дякую!
Гость
Вызвали нарколога клиники на дом, что бы помочь брату пережить синдром отмены (зависимый, стаж употребления - два с половиной года) Когда самый сложный период был пройден - обратились для оформления в закрытый стационар. На данный момент брат там находится уже 4 месяца, и говорит, что плохо, что не нашли этих врачей раньше, многое в его жизни можно было бы предотвратить. Семья отдохнула, уже и соскучились по тому человеку, который просьбами о деньгах под разными предлогами изводил всех, и родственников, и знакомых и соседей.
Київ пр-т Леся Курбаса, 1 Б
м.Святошин 33 53 м.Житомирская 28 59
ADOMED — це сучасний наркологічний центр, що спеціалізується на лікуванні залежностей у пацієнтів. Оновлене обладнання в поєднанні з сучасними протоколами терапії, дозволяє відновлювати організм людини в стислі терміни. Діяльність клініки повністю відповідає встановленим стандартам і вимогам безпеки. В умовах центру розташований стаціонар на 20 осіб.
Київ пр-т Відрадний, 87
р.Соломенский
Спеціалізована "Наркологічна амбулаторія Петра і Павла" займається рятуванням від різних залежностей і реабілітацією пацієнтів. У клініці працюють висококласні фахівці.
Київ вул. Раїси Окіпної, 2 (Готель "Турист", поверх 19, офіс 14)
м.Левобережная 2 4 м.Дарница 18 8
Спеціалізований Приватний кабінет психотерапевта-нарколога Таратухина Ю. А. надає допомогу пацієнтам з алкогольною, нікотиновою, ігровий, наркотичною залежністю.
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Київ вул. Стеценко, 55
м.Академгородок 1 ч. 22 мин 12 м.Сырец 44 8 м.Нивки 32 10
Київ с. Софіївська борщаговка, вул. Боголюбова, 35
MEDICAL CENTER EUROPE — це нова приватна клініка європейського рівня, яка спеціалізується по алкоголізму, наркологи, ігроманії та психіатрії. MEDICAL CENTER EUROPE надає цілодобову медичну допомогу, а саме, екстрений вихід із запою, зняття ломки, лікування психічних розладів, консультація лікаря з виїздом додому, підшивка, кодування, лабораторні дослідження та інші послуги.
Київ, с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 5
Европа
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 5
Реабілітаційний центр "Європа" розпочав свою діяльність у 2010 році, має філії в багатьох містах України. Тут пацієнтам з залежностями надана комплексна психосоціальна допомога, організовано стаціонарне лікування, постреабілітаційна підтримка. Здійснюється безмедикаментозне лікування.
Київ, с. Софіївська борщаговка, вул. Боголюбова, 35
4,3
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Ярова, 27
Медичний центр "Надія" — це спеціалізована наркологічна клініка, яка почала функціонувати в 1998 році. Фахівці установи використовують в своїй практиці як світові, так і унікальні методики боротьби з наркотичною залежністю.
4,3
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальная 48 13 м.Демеевская 24
Медичний центр «Клініка імені Гальченко В.В.» на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 54
м.Васильковская 44 22 м.Демеевская 53 21 м.Голосеевская 56 25
Центр здорової молоді — сучасна клініка з боротьби із наркотичною залежністю. Це не просто установа для лікування залежних людей, це цілий світ тверезих людей, які хочуть змінити своє життя. Грамотний індивідуальний підхід гарантує високу ефективність і повне позбавлення пацієнта від придбаної залежності.