Сторінка 2. Хімічний пілінг обличчя в Києві

Знайдена 21 клініка

Нещодавно звернулась за допомогою у клініку і не пожалкувала. Працюють справжні професіонали. Прийом розпочався вчасно. Заздалегідь передзвонили і нагадали про час, за що окреме спасибі. Ціни в клініці дкмократичні. Особливу вдячність хочу висловити лікарю - Олені Володимирівіі. Це найкращий лікар доякого я зверталась у своєму житті. Справжній професіонал і чудова, приємна людина. Швидко поставила діагноз, правильно підібрала лікування, яке дійсно вирішило мою проблему. Я з радістю рекомендую такого компетентного лікаря. Спасибі величезне.
Много лет подряд всей семьей обращаемся в клинику ТельбинМед. Очень довольна специалистами, так как была у многих врачей на приёме и есть с чем сравнить,всегда правильный подход к диагностике и к лечению. Врачи подобраны максимально с опытом и хорошими знаниями. Клиника не большая, но очень компактная. На рецепции очень приятные медсестры, можно записаться к интересующему врачу на нужное время , всегда корректно всё объяснят, подберут время, все результаты анализов скидывают на почту. Лично я хочу поблагодарить Глушинкову Елену Владимировну за её подход и профессионализм, всегда правильно подобрано лечение. На протяжении многих лет обращаюсь к ней и вижу результат. Однозначно рекомендую как хорошего специалиста!!!
Жанна
Конфліктну ситуацію яка склалася 20.02.2021 вычерпано . Протезій до центру «Тельбін Мед» та до лікаря не маю.
Олег
Все было великолепно, знаю его уже давно, рекомендую.
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
Київ пр-т Павла Тичини, 22
м.Левобережная 39 11 м.Дарница 52 10 м.Позняки 15
Багатопрофільна клініка "Тельбін-Мед" - це медичний центр, що займається чоловічим і жіночим статевим здоров'ям. Установа почала функціонувати в 2005 році. Серед лікарів центру - кандидати медичних наук.
Київ вул. Еспланадна, 32 В
м.Дворец спорта 3 1 м.Олимпийская 9 7
Центр здоров'я і краси "У Студія" спеціалізується в області косметології, відновлення загального здоров'я.
4,3
Медичний косметологічний центр «Інтегра» створений в 2004 році, надає медичну допомогу, спрямовану на підтримку краси і молодості.
6,2
Київ вул. Тарасівська, 21
м.Площадь Украинских героев 15 6 м.Олимпийская 13 7
Приватний кабінет лікаря-косметолога Мінеєвой Марини надає широкий вибір лікувальних і естетичних послуг, спрямованих на усунення недоліків шкіри. Лікар застосовує індивідуальний підхід, допомагає підібрати персональні косметичні засоби для кожного пацієнта. Використовує сучасні технології, безпечні методи і перевірені косметичні засоби екстра-класу.
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
Київ пер. Коломийський, 17 /31 А
м.Васильковская 4 3 м.Голосеевская 17 4
Відділення пластичної хірургії і лазерної урогінекології Клінічної академії лазерної медицини Calm (Калм) надає пацієнтам безліч послуг і надає допомогу тим, хто потребує пластичної операції.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5б
м.Олимпийская 6 12 м.Печерская 25 11 м.Кловская 30 17
"Клініка на Діловій" європейського типу, розташована в центрі столиці України. Вона надає повний цикл поліклінічних послуг: комплексний підхід і досвідчені фахівці. Надаються такі послуги - кардіологія, всі види аналізів, сімейна терапія, отоларингологія, гінекологія, гастроентерологія, урологія та ендокринологія. Також працює денний стаціонар.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13 , Осокорки
м.Осокорки 13 3 м.Позняки 15 4
Клініка косметології і дерматології «VIVA ESTE» (Віва Есте) спеціалізується на лікуванні висипань і лікуванні патологій шкіри різної етіології, куди входить й волосиста частина голови. Відвідавши трихолога, ви проведете діагностику внутрішнього стану організму і виявити причину проблемного стану волосся.
Працює з
Вт: 10:00-21:00 Чт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00