Вагінальна лазеротерапія в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти в Голосіївському районі
Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440 грн
Знайдена 1 клініка

Завдяки клініці "Мати та Дитина", у нас тепер є наше маленьке чудо! Це вже третя клініка, куди ми приходили за допомогою, і де отримали результат. Безмежно вдячна цій клініці за те маленке диво що я зараз тримаю на руках.
Ельвіра
Здавалося що у наш час чудес не буває, але це не зовсім так! Марта Ігорівна подарували нашій родині диво! Низький уклін усім співробітникам, всього самого найкращого! Безмежно вдячна, за Вашу працю, професіоналізм і наполегливість!
Катерина
Ми з чоловіком давно думали про дітей, але без повного обстеження ніяк не наважувалися. Знайомий лікар порадив клінуку "Мати та дитина". Були приємно здивовані ціною на покет комплесних обстежень, так як розраховували на набагато вищу ціну. Рекомендуємо!
Алена
Ольга Владимировна хороший и человечный врач, благодаря ей жду сейчас двойню! Большое спасибо
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Дворец спорта
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 3 960
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська 42 8 м.Чернігівська 13

Вагінальна лазеротерапія в лікарнях в інших районах Києва

Сеть Агапит
Київ вул.Будівельників,30
м.Дарница 6 2 м.Дарница 16 3
Послуги центру Агапіт на м. Чернігівська: інструментальна діагностика; лабораторні аналізи; гастроскопія; консультації кардіолога, терапевта, гастроентеролога, гінеколога, уролога, дерматолога, маммолога, стоматолога та інших фахівців; фізіотерапія; лікувальні масажі; мануальна терапія та ін.
  • Лазеротерапія,1 сеанс (гінекологічні, урологічні, отоларингологічні, гастроентерологічні захворювання та ін.) 480
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Минская 47 15 м.Оболонь 49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15