Транскон'юнктивальна нижня блефаропластика в Києві (метро Героїв Дніпра)

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги біля зуп. метро Героїв Дніпра
Транскон'юнктивальна нижня блефаропластика «Вита Медикал на Оболони» 12500 грн
Знайдена 1 клініка

Ангелина
Іванов Олександр Володимирович. Неймовірно вдячна лікарю,рекомендую своїм знайомим,родичам та іншим..Дуже світла та позитивна людина,як лікар-професіонал своєї справи.Дуже рекомендую!!!Як добре що в наш час є такі лікарі!!!
Игорь Константинович - врач с большим интересом к своей профессии и с чутким отношением к пациентам, что явно помогает в усовершенствовании знаний. Подробно описал следственно-причинные связи в заболевании, без назначения излишних диагностик назначил диагностики емкие и несущие полную информацию: МСКТ и цистоскопию обзорную. Цистоскопию провел с помощью современнейшего оборудования, очень аккуратно и безболезненно, одновременно показывая на экране и подробно комментируя состояние органа в каждой его части. Цистоскопию приходилось проходить ранее, очень большая разница в процессе прохождения на современном оборудовании и, соответственно, в принятии решения о вариантах лечения.
Хочу выразить огромное человеческое спасибо!!!Спасибо, что есть такие Врачи как уролог Холохаренко Игорь Константинович.У меня проблемы с почками уже много лет (камни), плюс у нас с мужем ещё проблемы с зачатием ребёнка. Решились на ЕКО, пункцию взяли, ембрионы получили, а вот как дошло дело до переноса, начались карусели с почками. Меня лечили по разному, в основном антибиотиками, но лучше не ставало.Перенос отложили, уже даже и стала переживать что он не состоится с моими проблемами. Но тут мне моя гинеколог по счастливому случаю нашла Игоря Константиновича, я к нему попала на прием, и тогда как снова родилась на свет.Он к себе расположил с первой минуты встречи и сказал, что все будет хорошо.Назначил лечение, НЕ антибиотиками, и через две недели - я огурчик, и что самое ВАЖНОЕ - мне сделали перенос и мы вот ждём положительный результат - две полоски на тесте.Спасибо за тёплый приём, профессиональный подход и постоянную консультацию.Рекомендую!!!
Обратилась к Игорю Константиновичу по поводу затяжного цистита. Мне было рекомендовано проведение цистоскопии. Начитавшись в интернете негативных впечатлений по поводу болезненности процедуры не могла долго решиться на неё. Но, благодаря профессионализму Игоря Константиновича, все прошло безболезненно, не считая небольшого дискомфорта во время введения эндоскопа. Никаких болезненных ощущений после процедуры не отмечала. Доктор очень компетентный, внимательный и подробно объясняет суть проблемы и пути ее лечения. Рекомендую!!!
Вита Медикал
5,2
Київ вул. Зої Гайдай, 5
м.Минская 13 3 м.Героев Днепра 17 2
Київський медичний центр "Віта Медікал" є багатопрофільним, в ньому ведуть прийом лікарі багатьох спеціальностей, серед яких доктори медичних наук, лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних категорій: електрокардіограма з розшифровкою; апаратне вимірювання пульсу і тиску; добове зняття електрокардіограми; фіброколоноскопії; ФГДС; pH-метрія; діагностика виразкової хвороби; лікування ігрової залежності; вихід з депресії; усунення страхів і фобій; порушення лактації; підготовка до гормональної терапії; усунення тріщин сосків; різні види масажу; багато іншого.

Транскон'юнктивальна нижня блефаропластика в лікарнях в інших районах Києва

Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
8,5
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирская 57 14 м.Святошин 61 10
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
8,4
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Нижня транскон’юнктивальна блефаропластика 24 000