Сторінка 18. Клініки гастроентерології в Києві

4,0
Знайдено 268 клінік

Сб Нед Цілодобово
Альбина
Хочу поблагодарить Наталью Анатольевну за многолетнюю заботу и внимание к нашим детям
В этом центре хорошо делают массаж деткам. У кого проблемы такого рода рекомендую.
Евгения
Вызывали медсестру, когда ребенку нужно было сделать укол. Все прошло отлично.
Анастасия
Наблюдаю здесь троих детей. Немного дороговато, но ради такого отношения можно платить и такие деньги
Київ вул. Дмитрівська, 69 (блок 5, 1 поверх)
м.Лукьяновская 14 5 м.Университет 24 8 м.Площадь Независимости 45 17
Європейська клініка лікування печінки «Регенерація» — вузькопрофільна медустанова, що спеціалізується на лікуванні патологій печінки і повноцінне відновлення печінкових тканин при цирозі і фіброзі.
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65 А
р.Святошинский
Дитяча клініка MALI (Малі) на Софіївській Борщагівці спеціалізується на наданні широкого переліку лікувально-діагностичних послуг для дітей та підлітків. Медичний заклад працює за такими напрямками: педіатрія, терапія, неврологія, масаж, вакцинація, імунологія, хірургія, кардіологія, логопедія. У клініці також можна записатися на консультацію до ортопеда, отоларинголога, психолога, фізіотерапевта і ендокринолога. Приймає лікар: Дзюба Наталья Анатольевна
4,9
Київ, вул. Вишгородська, 45
м.Мінська 55 11 м.Сирець 59 14
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сырец 48 18 м.Дорогожичи 1 час 05 19 м.Оболонь 1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
Київ, вул. Щербаківського, 52
м. Нивки 20 6 м.Сирець 28 9
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальная 20 8 м.Олимпийская 42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.
4,3
Київ вул. А. Шовкуненка, 3
м.Вокзальная 19 9 м.Олимпийская 45 22
Медичний заклад є багатопрофільним. Воно об'єднує фахівців різних спеціалізацій. У клініці доктора Василевича пацієнт має можливість вибрати контрактну або безконтрактний схему лікування.
4,3
Київ вул. Микільсько-Слобідська, 2 Б
м.Левобережная 8 4 м.Дарница 23 16
Центр діагностики та лікування хронічних інфекцій "Вітацелл" створений у 1996 році, спеціалізується в сфері виявлення та терапії TORCH та інших інфекційних захворювань.
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Соломенский
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
3,9
Київ вул. Жилянська 120б (5 поверх)
м.Университет 9 7 м.Вокзальная 7 7 м.Золотые ворота 22 12
Клініка "Endostep" спеціалізується на проведенні лапароскопічних і однопортових хірургічних втручань. Центр об'єднав кращих фахівців малоінвазивної хірургії з великим досвідом роботи.
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр «Мед Імпульс» — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування. Приймає лікар: Долгополова Татьяна Александровна
3,7
Київ вул. Клінічна, 23/25, оф. 22
м.Дворец Украина м.Лыбедская м.Олимпийская
Медичний центр V Clinic Health&Beauty — це сучасна клініка для підтримки міцного здоров'я, молодості і краси. Фахівці центру — кваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, вони надають послуги за такими напрямками, як алергологія, функціональна діагностика, косметологія. Приймає лікар: Андрющенко Ольга Семеновна