Інтимна пластика в Києві (метро Палац Україна)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Палац України
Інтимна пластика «Центр лазерной косметологии и хирургии Diamondlaser (Даймондлазер) » 9550 грн
Знайдена 1 клініка

О. Р.
Це був не перший фахівець у мене. Але компетентність попередніх, м'яко кажучи, залишала бажати кращого. Цей лікар поставив правильний діагноз, та призначила відповідне лікування, після прийому яких, я почуваю себе значно ліпше. Дякую!
Варвара
Лікар дуже уважна, викликає прихильність до себе з першої хвилини. Під час прийому коментує всі свої маніпуляції, цікавиться відчуттями пацієнта. Після такого фахівця, немає бажання звертатися до інших спеціалістів. Все просто супер!
У свій, індивідуальний та професійний підхід до кожного клінічного випадку. Величезний досвід, та професійність, помітно одразу. Надання послуг на вищому рівні. Вже помітні перші результати. Буду радити всім подругам та знайомим.
Розалия
Лікар дуже сподобалася! Професійно і детально відповіла на всі мої запитання, провела глибоку діагностику шкіри обличчя на апараті. Допомогла розібратися серед величезної кількості косметичних і апаратних процедур. Дала рекомендації, які підходять саме для мене.
Київ вул. Велика Васильківська, 89
м.Дворец Украина 6 1 м.Олимпийская 11 13
Центр лазерної косметології та хірургії Diamondlaser спеціалізується на лазерній косметології та хірургії. Лазерні процедури на ексклюзивному лазерному обладнанні. У клініці спеціалісти допоможуть позбутися небажаного волосся, зморшок і в'ялої шкіри, рубці, судинних зірочок, родимок, бородавок, пігментації, вугрової хвороби.

Інтимна пластика в лікарнях в інших районах Києва

6,4
Гінекологічний центр "Надія" надає повний спектр гінекологічних послуг з людським і шанобливим ставленням до пацієнтів. Головна цінність гінекологічної клініки — здоров'я і повноцінність жінки у будь-якому віці.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Аугментація точки G 5 500
  • аугментація клітора 6 500
  • Перінеопластика 14 000
  • Постановка біоідентічних пелет жінці от 16 000
  • Постоновка біоідентічних пелет чоловікові от 17 000
Київ вул. Щекавицька, 9 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 11 5 м.Тараса Шевченко 13 7 м.Лукьяновская 34 11
Клініка пластичної хірургії «Nove Tilo» займається косметичною та реконструктивною хірургією. Лікарі клініки - першокласні фахівці високого рівня, які мають багаторічний практичний досвід.
  • Уменьшение малых половых губ 19 220
  • Ліпофілінг великих статевих губ 13 729
8,3
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Інтимна пластика (1 зона) 6 600
  • Інтимна пластика (комплекс) 15 400