Лікування хвороб ясен в Києві (метро Палац спорту)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Палац спорту
Лікування хвороб ясен «Дентал Верди (Dental Verdi), клиника для всей семьи» 130 грн
Лікування хвороб ясен «Естоматолоджи (Estomatology), стоматологическая клиника» 400 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Прокопенко Олена Захарівна
Дуже добре
Николетта
Лучшая стоматология котораю я знаю. Посещаю ее частенько для лечения и профилактики. Рекомендую дрязьям. Все на высшем уровне. Спасибо вам за мои красивые зубки )
Dima
Спасибо врачу стоматологу Никонюк Святослав Викторович. Булы проблема с зубом мудрости. После ренгтена челюсти, и консультации врача, нужно было удалить зуб. Процедура прошла безболезненно, это самое главное. Все понравилось. Рекомендую
оксана
Была на чистке у доктора Ольги, очень приятный и внимательный врач, консультация до и после процедуры. Рекомендую
Астра Дент
Київ вул. Велика Васильківська, 25 , Бесарабка
м.Площадь Украинских героев 3 1 м.Дворец спорта 7 3
Astra Dent (Астра Дент) на Льва Толстого — це медичний заклад, який надає широкий спектр послуг в сфері відновлення та лікування зубів. Основні послуги, що надаються клінікою: лікування, імплантація та протезування зубів. Лікарі-стоматологи використовують у своїй роботі новітнє обладнання, що дозволяє провести лікування безболісно та якісно. Приймає лікар: Кузьмик Анна Олеговна
Акції
Київ уз. Кловський, 7 А
м.Кловская 7 2 м.Дворец спорта 22 16 м.Арсенальная 13 10
"Estomatology" — стоматологічна клініка, в якій можна отримати послуги комп'ютерної томографії щелепи, рентгенографії зубів, різні види лікування захворювань стоматологічского профілю, протезування, імплантації та ін. від кваліфікованних фахівців.
Київ вул. Антоновича, 14 Б
м.Площадь Украинских героев 7 9 м.Дворец спорта 11 8
Медичний центр "Дентал Верді" займається діагностикою та лікуванням захворювань за спеціальностями стоматологія, отоларингологія, косметологія для дорослих і дітей.
Київ вул. Крутий узвіз, 6/2 (Бессарабська площа) , Липки
м.Дворец спорта 10 5 м.Площадь Украинских героев 13 5
Багатопрофільна клініка "Евродент" надає допомогу пацієнтам при проблемах стоматологічного і косметологічного профілів. Серед пріоритетів установи — впровадження інноваційних технологій.
Київ вул. Саксаганського, 67
м.Олимпийская 15 5 м.Дворец спорта 17 5 м.Вокзальная 23 12
Спеціалізована клініка "КЕМ-Стоматологія" займається рішенням проблем із зубами.