Лікування хвороб ясен в Києві (метро Арсенальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Арсенальна
Лікування хвороб ясен «Амеда (Ameda), семейная клиника на Цитадельной» 235 грн
Лікування хвороб ясен «Естоматолоджи (Estomatology), стоматологическая клиника» 400 грн
4,0
Знайдено 3 клініки

Сб
Николетта
Лучшая стоматология котораю я знаю. Посещаю ее частенько для лечения и профилактики. Рекомендую дрязьям. Все на высшем уровне. Спасибо вам за мои красивые зубки )
Dima
Спасибо врачу стоматологу Никонюк Святослав Викторович. Булы проблема с зубом мудрости. После ренгтена челюсти, и консультации врача, нужно было удалить зуб. Процедура прошла безболезненно, это самое главное. Все понравилось. Рекомендую
оксана
Была на чистке у доктора Ольги, очень приятный и внимательный врач, консультация до и после процедуры. Рекомендую
Алла
Сомнений нет, если лечить ребенку зубы, то только здесь. Сыну 5 лет и он с радостью ходит к стоматологу. Я очень переживала, как пройдет его первый прием у врача. Спасибо коллективу клиники за дружескую атмосферу и профессионализм.
Акції
Київ уз. Кловський, 7 А
м.Кловская 7 2 м.Дворец спорта 22 16 м.Арсенальная 13 10
"Estomatology" — стоматологічна клініка, в якій можна отримати послуги комп'ютерної томографії щелепи, рентгенографії зубів, різні види лікування захворювань стоматологічского профілю, протезування, імплантації та ін. від кваліфікованних фахівців.
Київ вул. Лєскова, 3
м.Печерская 6 3 м.Арсенальная 23 8 м.Олимпийская 34 14
Спеціалізована клініка «Естетика» — це сімейна стоматологія. Послуги, які надаються в стоматології, профілактика та гігієна, терапевтичне лікування, ортопедія і ортодонтія, пародонтологія, дитяча стоматологія, хірургія. У клініці працює рентген-кабінет. Цифрова радіовізіографія: комп'ютерний візіографіческій знімок проводиться при мінімальному рентгенівському навантаженні.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерская 15 11 м.Арсенальная 22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.