Ведення вагітності в Києві (Дніпровський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Дніпровському районі
Програма "Школа майбутніх батьків" 3100 грн
Пренатальна діагностика експертного рівня (перший триместр, 11 тижнів 1 день-13 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідній вагітності 1200 грн
Знайдено 5 клінік

Фатима Кушуковна очень милая, приятная и компетентная врач. Я случайно попала к ней в отделение патологии - но как же я благодарна в последстви, что судьба распорядилась именно так . Общение с ней одно удовольствие, все по делу, все объяснит, даст советы. От души благодарна!
Світлана
Декілька днів тому мій син прийшов із садочка із підвищеною температурою, ми подумали що це банальна простуда, багато дітей і все таке. Але наступного ранку я помітила висип на тілі. Ми одразу звернулися на консультацію до цього лікаря. Як виявилося, ми захворіли вітряною віспою. Лікар дуже хороший та професійний. Обстежила, та призначила лікування. Зараз приймаємо ліки вдома. Рекомендуємо!
Ірина
Дуже задоволена роботою лікаря-отоларинголога Марини Володимирівни. Спеціаліст найвищого класу. Довелося звернутися до неї за допомогою. Поставила діагноз "гострий фарингіт" та призначила лікування. За декілька днів відчула значне полегшення. Рекомендую!
В Шибановой Екатерины Алексеевны наблюдаемся с нашим сыном уже более двух лет. Врач ответственная и опытная, она очень нам помогла. Мы искренне благодарны Вам за вашу работу
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарница 42 10 м.Левобережная 31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • Програма "Школа майбутніх батьків" 3 100
Київ вул. Раїси Окіпної, 4б
м.Левобережная 5 1 м.Дарница 23 9
Клініка Into-Sana (Інто-Сана) на Лівобережній для дорослих і дітей, запис на прийом до лікаря попередня. Лікарську діяльність тут ведуть доктора, а також кандидати медичних наук. Фахівці клініки регулярно проходять стажування за кордоном.
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Пренатальна діагностика експертного рівня (перший триместр, 11 тижнів 1 день-13 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідній вагітності 1 200
  • Пренатальна діагностика експертного рівня (другий триместр, 18-20 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідні вагітності 1 500
6,1
Київ вул. Шумського, 5 , Березняки
м.Осокорки 53 9 м.Левобережная 51 11
Медичний центр "Reprolife" - широкопрофільна установа для всієї родини. Основні напрямки - репродуктивна медицина, акушерство і гінекологія, ендокринологія, урологія, ультразвукова діагностика, лабораторні та генетичні дослідження. Приймає лікар: Барановская Виктория Владимировна
  • Пакет ведення вагітності одноплідної лікарем акушером-гінекологом 36 285
Київ вул. Андрія Малишка, 31
м.Черниговская 10 2 м.Лесная 38 7 м.Дарница 25 6
Багатопрофільний центр «Лідія-ФМ» займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. У клініці ведеться прийом за наступними напрямками: кардіологічному, гінекологічного, ендокринологічному, урологічному, косметологічному. Установа засноване медичної династією на чолі доктора-гінеколога вищої категорії Мельгунова Г. В. Клініка отримала міжнародне визнання.