Вініри на зуби в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Деміївська
Знайдена 1 клініка

Сб
В клинике на Голосеево была у всех докторов. Все специалисты на высшем уровне. Внимательны и аккуратны. Спасибо, огромное за их знания и профессионализм. Приятно, когда идёшь к стоматологу с улибкой и без волнения.
Очень очень правильная клиника!!!, я очень вредный клиент так как панически боюсь стоматологов и без укола наркоза ко мне вообще не подойти, но придя на операцию я была готова к внутренней истерике!!!!, они сделали не возможное!!!-предложив мне «сидацию» , заранее изменяюсь если написано не верно суть, ты спишь!!!, а когда просыпаешься все уже позади!!!!!, спасибо что открыли для меня другой уровень !!!!!!
Виктория Орлова
Рекомендую! Я привела свою 15-ти летнюю дочь на удаление двух восьмерок. Было определенное волнение, т.к. после удаления возможен отек. Девочки-подростки особенно переживают по поводу изменения своей внешности, несмотря на то, что отек - это естественный процесс после операции. Я очень благодарна доктору Александру Евгеньевичу за внимание, качественно проведенную операцию, детальные разъяснения и дальнейшее сопровождение! Отдельное спасибо директору клиники и главному врачу за заботу и поддержку не только пациентки :-), но и меня. Я получила исчерпывающую консультацию о том, как помочь своему ребенку в процессе восстановления. Родители, своих детей можно доверять!
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ пр-т Голосіївський, 58 А , Деміївка
м.Голосеевская 5 11 м.Демеевская 7 1
Спеціалізована клініка "Стоматологічна Династія" надає професійну стоматологічне лікування. Клініка почала функціонувати в 2010 році. Фахівці установи неодноразово стажувалися за кордоном.

Вініри на зуби в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом
м.Левобережная 2 1 м.Дарница 14 9
Спеціалізований медичний центр «Гранат Клінік» являє собою сучасний стоматологічний кабінет, де застосовуються інноваційні технології для лікування зубів. Для пацієнта тут створені комфортні умови, розслаблююча обстановка, є своя зуботехнічна лабораторія, високотехнологічне професійне обладнання та якісні матеріали.
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Вінір 5 565
Cеть клиник "Вилида"
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6, корп. 2
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 36 6
Медичний заклад "Віліда" являє собою стоматологічний центр, який об'єднав висококваліфікованих лікарів даної спеціалізації. Перевагою центру є комплексне вирішення стоматологічних проблем: від проведення діагностики до отримання повноцінного результату.
  • Високоестетичний вінір (ультратонкий ) 11 500
Київ пров. Бехтерівський, 14г
м.Лукьяновская 19 7 м.Контрактовая площадь 29 18 м.Театральная 33 14
Клініка дентальної хірургії професора Вєсової — це спеціалізований центр, в якому надається повний спектр стоматологічних послуг, в тому числі і щелепно-лицьова хірургія будь-якої складності. Ведуть прийом кваліфіковані фахівці всіх напрямків в галузі стоматології. Так, гарантують результат і успішне лікування висококваліфіковані стоматологи-терапевти, пародонтологи, стоматологи-ортопеди і ортодонти, а також щелепно-лицьові хірурги експертного рівня.
  • Вінір от 6 000