Оформлення довідки для відвідування басейну в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти біля зуп. метро Деміївська
Оформлення довідки для відвідування басейну «Гальченко клиник на Севастопольской площади» 100 грн
Оформлення довідки для відвідування басейну «КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской» 1 грн
6,0
Знайдено 3 клініки

Тетяна
Щиро вдячні лікарю дерматовенерологу Поповій Наталії Сергіївна за уважність, ввічливість, людяність, і саме головне швидке і якісне лікування. Препарат був підібраний саме той що потрібно, отже висип почав зникати вже на наступний день від початку лікування. Ще дуже приємно те, що лікар не призначив лікування і відпустив, а телефонував і цікавився станом дитини, що дуже важливо. Дякуємо Вам, і рекомендуємо як спеціаліста!
30 ноября '-1 г.
Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
11 марта '20 г.
Вадим
Дуже уважний! Вислухав усі скарги, повністю вник у суть проблеми моєї дитини, багато ставив уточнюючих питань. Для того, щоб скласти повну картину проблеми. Запропонував оперативне лікування. Ми погодилися, адже довіряємо лікарю.
01 февраля '20 г.
Нелі
Дуже приємне спілкування і ставлення до дитини, душевно так все, чудово. Дитина була, чесно кажучи, в захваті. Каже: "Бабуся, а коли ми ще раз прийдемо до цієї тьоті?". В загальному, все пройшло просто супер! Дякуємо за все! Рекомендую!
08 марта '20 г.
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Сб: 09:00-14:00
7,1
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Демеевская 7 3 м.Голосеевская 11 5
KINDERKLINIK — єдина спеціалізована мережа клінік для дітей та батьків у Києві. 4 філії у Києві: Виноградар, Печерська. Позняки, Голосієво. Доказові лікарі для дітей та дорослих. Власна лабораторія.
  • Оформлення медичної довідки для відвідування басейну 1
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00
4,3
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальная 48 13 м.Демеевская 24
Медичний центр «Клініка імені Гальченко В.В.» на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.
Сб: 09:00-15:00