Клініки діагностики в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі діагности біля зуп. метро Деміївська
Консультація лікаря діагноста 1000 грн
Консультація лікаря діагноста 3900 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Злата
Постоянные диеты уже как стиль жизни. Пришла к врачу узнать свою причину. Наконец-то!!!!!!! Очень рекомендую!
Злата
Мою благодарность Светлане Викторовне сложно выразить словами. Этот замечательный человек и высококвалифицированный специалист перевернули всю мою жизнь. Из несчастной женщины с большим избыточным весом её профессиональная помощь и искреннее участие я превратилась в счастливую жену и маму с шикарной фигурой и без былых проблем со здоровьем. Вот бы все диетологи были такими же!
Александр
Я страдал от ожирения, но Светлана Викторивиня мне очень помогла. Розписала мне все приёмы пищи и я за пол месяца сбросил 3 кг!!!
Аркадий
Не так то и просто к Светлане Викторовне на консультацию попасть, но оно того стоит.
Київ пр-т Валерія Лобановского, 17
м.Голосеевская 10 м.Демеевская 10 м.Вокзальная 10
  • Панч-біопсія м’яких тканин 3 900
Київ пр-т Валерія Лобановського, 150 А
м.Демеевская 15 9 м.Голосеевская 21 11
Багатопрофільний науковий центр «Віріа» спеціалізується в медичній, радіологічній, спектроскопічній області. Співробітники установи спільно з колегами з передових українських інститутів і наукових організацій займаються дослідженням електромагнітних випромінювань, винаходом оптичних приладів в спектроскопії, вивчають значення мікроелементів у виникненні патологій, є учасниками науково-популярних телепередач.