Мезотерапія волосся в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи в Дарницькому районі
MesoGenesis5ml (відродження структури шкіри волосяної частини голови і самого волосяного фолікула, усунення запалення, відновлення мікроцеркуляціі) 2600 грн
Знайдено 2 клініки

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
Профессиональный подход к каждому клиенту ! Спасибо все очень доступно !
Артём
Хорошая клиника рекомендую !!!!
Очень хороший доктор! Хочу сказать спасибо, чтт в буквальном смысле слова, из того мира вытянула, после неверного диагноза другого врача. Спасибо, Татьяна Васильевна, удачи вам и побольше хороших клиентов!
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • MesoGenesis5ml (відродження структури шкіри волосяної частини голови і самого волосяного фолікула, усунення запалення, відновлення мікроцеркуляціі) 2 600
  • DermahealHL 2,5ml(боротьба з випадінням волосся та алопецією, укріплення волосся, відновлення волосяних фолікулов) 750
  • Dermaheal HL 0,5ml (активізація росту брів) 250
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції. Приймає лікар: Тимошенко Анастасия Олеговна