Кріомасаж тіла в Києві (метро Дарниця) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Катя
Врач гастроентеролог Физан очень граматный специалист.никогда не любила поход к врачам,а тут прям влюбилась.Спасибо
Миша
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила, по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною надалі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре.
Зорян
Прийом пройшов відмінно, дуже хороший лікар. Надалі, буду рекомендувати її всім . Спеціаліст дуже уважна, і видно, що досвідчена. Консультація пройшла на найвищому рівні. Залишилися тільки позитивні враження після прийому.
Рима
Все сподобалось, відмінна фахівець. Вона дала поради і рекомендації. Можу особливо відмітити уважність фахівця. Вона відповіла на всі поставлені запитання. Діагностувалв все точно, та призначила ефеквтине лікування. Зараз значно краще.
8,3
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Кріомасаж тіла 520

Кріомасаж тіла в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати.
Київ пр-т Голосіївський, 30 Б
м.Демеевская 1 1 м.Лыбедская 36 2
Медичний Центр SENSAVI на м. Деміївська надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, рефлексотерапії (голковколювання). Є ліцензії на всі види послуг, що надаються.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки 12 4 м.Позняки 16 4
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.