Витяг чужорідного тіла з ока в Києві (метро Дарниця)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Дарниця
Видалення чужорідного тіла кон’юнктиви 360 грн
Видалення чужорідного тіла 500 грн
Видалення стороннього тіла коньюнктиви із місцевим знеболенням 400 грн
8,0
Знайдено 4 клініки

Вячеслав
Велике людське спасибі! Як важливе і дороге людське ввічливе і дбайливе ставлення до схвильованої людини, що розгубилася, яка ще не знає діагноз і налякана проблемою і підозрами про свій стан. Саме так зустрічають та надають найпрофесійніші послуги у медичному центрі "Агапіт". Симпатичні, добродушні та дбайливі дівчата підкажуть і допоможуть, а лікар Олександр Коробка по-перше: заспокоїв, по-друге: уважно та детально провів повне дослідження, відповів на всі запитання та дав необхідні рекомендації та повне документальне супроводження. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ! Я більше ніколи і нікуди, крім Вас, не піду!
Полгороднік Інна
Щиро вдячні Телегі Наталії Валентинівні. Вдячна за її професіоналізм і відданість своїй справі, коли б не писала в вайбер завжди були швидкі відповіді, що для мене дуже важливо! Побільше б таких лікарів! Успіхів вам і здоровя!
Алекса
Я делала мамопластику а мае 2022 у Добрякова К.В. Осталась довольна клиникой , отзывчивым персоналом, а особенно доктором. Это не только квалифицируемый специалист своего дела, который очень отзывчивый и всегда на связи , но и внимательный , «человечный» , врач которому можно доверять! В клинике все удобства, медсестры отзывчивые. Я довольна!
Лена
Була на прийоми в судиного хирурга нема слив одни емоции дуже задоволена його професиализмом побильше таких ликарив
Акції
Київ вул. Івана Миколайчука, 13 А
м.Левобережная м.Дарница м.Дарница
ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент. Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.
  • Видалення чужорідного тіла 500
Сб: 10:00-18:00 Нд: 10:00-18:00
Сеть Агапит
Київ вул.Будівельників,30
м.Дарница 6 2 м.Дарница 16 3
Послуги центру Агапіт на м. Чернігівська: інструментальна діагностика; лабораторні аналізи; гастроскопія; консультації кардіолога, терапевта, гастроентеролога, гінеколога, уролога, дерматолога, маммолога, стоматолога та інших фахівців; фізіотерапія; лікувальні масажі; мануальна терапія та ін.
  • Видалення чужорідного тіла кон’юнктиви 360
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-16:00
8,5
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
м.Черниговская 14 3 м.Дарница 26 4
Смарт Медикал на Черниговской — это медицинский центр современного уровня, который является частью широкой сети клиник с более, чем 62 направлениями работы в сфере предоставления лечебно-диагностических услуг. Штат сотрудников представлен квалифицированными специалистами, которые прошли стажировку за границей, являются участниками международных конференций, симпозиумов.
  • Видалення стороннього тіла коньюнктиви із місцевим знеболенням 400
  • Видалення стороннього тіла рогівки 750
Сб: 07:30-21:00 Нд: 07:30-21:00
5,1
Київ вул. Привокзальна, 14
м.Дарница 55 13 м.Левобережная 62 14 м.Харьковская 45 8
Один з найбільших багатопрофільних центрів «Поліклініка» працює у сфері приватних медичних послуг з 2010 року. Діагностування, а також надання медичної допомоги ведеться за 14 напрямками: гінекологія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, неврологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, трихологія, ревматологія, ортопедія, ендокринологія.
Сб: 07:30-17:00 Нд: 09:00-14:00