Сторінка 4. Мазок з уретри в Києві

Сб Нед Цілодобово
Нещерець София Зифридівна
Добре
Светлана Бородина
Редко пишу отзывы. Но в этом случае просто обязана поделиться! Я так долго искала клинику где можно пройти эту процедуру которую очень боялась - колоноскопию. Оказывается это возможно сделать под анестезией , абсолютно безболезненно, по приемлемой цене. Хочу выразить огромную благодарность врачам Кулику Сергею Александровичу, Вербицкой Владиславе Михайловне и медсестре Людочке за такое чуткое и внимательное отношение и профессиональный подход!
Карл Кривошеев
У меня последние полгода проблема после приема пищи часто вздутие и метеоризм. Долго не решался пойти в больницу, но жена все-таки заставила. Обратился в ближайшую к моему дому клинику Глобал Медик. Попал на прием к гастроэнтерологу Гавура Валентине Алексеевне по записи. Врач на основе анализов и проведенного УЗИ поставила диагноз и назначила лечение. Препараты выписала не дорогие, что порадовало. Пока самочувствие улучшилось совсем немного, но я надеюсь после прохождения курса лечения - все придет в норму
Лев
Делал пару раз узи и на консультацию записывался, все админы приветливые да и вообще хорошие там врачи
3,0
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки м.Позняки
8,3
Київ пр-т Червоної калини, 26 А , Троєщина
р.Деснянский
Клініка Глобал Медик спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань. В установі можна записатися на прийом до онколога, кардіолога, гастроентеролога, уролога й акушера-гінеколога. Досвідчений медичний персонал і сучасне обладнання дозволяють швидко діагностувати захворювання і призначити ефективне лікування.
  • Взяття мазка з уретри (забір урогенітального соскоба) у чоловіків на ПЛР і цитологію 70
Нд: 09:00-16:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Взяття урогенітального мазка для дослідження 50
Київ с. Софиївска Борщагівка, ул. Павла Чубинського, 8 А
Альфа клінік (ALFA CLINIC) — сучасний медичний заклад, що надає пацієнтам широкий перелік послуг за наступними напрямками: ультразвукова діагностика, лабораторні аналізи, гінекологія, урологія, андрологія, терапія та хірургія. Тут працюють досвідчені лікарі, які систематично підвищують свою кваліфікацію на курсах.
  • Андрофлор24 1 600
  • Андрофлор ​​СКРИНЯ (15) 1 200
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Київ, вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харківська 11 4
Київ вул. Ентузіастів, 49 , Русанівка
м.Левобережная 16 7
Медичний центр «МСК» надає ряд послуг, в числі яких діагностика, лікування і профілактика різних захворювань. В установі приймають доктора таких спеціалізацій: педіатр, ортопед, ультразвуковий діагност, отоларинголог, гінеколог, уролог, проктолог, сімейний лікар, терапевт і рентгенолог.
Київ вул. Златоустівська, 53а
м.Университет 17 5 м.Вокзальная 14 7 м.Золотые ворота 21 5
Медичний центр "Мед Хелп +" спеціалізується в сфері видачі медичної документації, проводить консультаційний прийом пацієнтів за основними 8 затребуваних напрямах.