Вибілювання зубів методом Air Flow в Харкові (метро Академіка Павлова)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Академіка Павлова
Вибілювання зубів методом Air Flow «SV dent (СВ Дент) на Салтовском шоссе» 500 грн
Знайдена 1 клініка

Нед
Андрей
Был у Ткачанко Романа Алексеевича по поводу удаление зубов мудрости. Все понравилось ! Внимательный ,приятный доктор ! Рекомендую !
Валентина Демяненко
Лечила и поротезировала зубы у Гринберга Радислава Александровича. Профессионал своего дела, очень обходительный и внимательный человек. Большое спасибо доктору. Коллективу клиники здоровья и благополучия.
Ніна
Я давно користуюсь послугами стоматологічної лікарні svgent. Роблю це без страху і з задоволенням. Останній раз лікувала 7зуб під цирконієвою коронкою, дуже переживала за результат. Але завдяки лікарям Галіч і Голобородько зуб вилікували, чому я дуже рада. Я вдячна лікарям за їх доброту і співчуття, а особливо за високу кваліфікацію. Бажаю їм доброго здоров'я і всіляких гараздів
Галич Карина отличный специалист, чуткий врач высокой квалификации, качественно оказывает помощь и внимательна к пациенту!
7,2

Вибілювання зубів методом Air Flow в лікарнях в інших районах Харкова

9,1
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героев Труда 6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
Харків пр. Людвіга Свободи, 31
м.Алексеевская 5 1 м.Победа 18 5
Стоматологічна клініка «Гранд» на Олексіївці розпочала роботу в 2014 році, надає пацієнтам весь спектр стоматологічного лікування зубів і ясен. Серед фахівців клініки стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, пародонтолог, імплантолог.
8,2
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Академіка Павлова, 140 А
м.Студенческая 4 3 м.Героев Труда 14 4
Спеціалізований медичний центр "Dental-clinic" почав функціонувати в 2000 році як клініка сімейної стоматології.
  • Професійна гігієна ротової порожнини (Air-flow+паста) дитяча от 450