Художня реставрація зубів в Харкові (метро Академіка Павлова)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Академіка Павлова
Художня реставрація зубів «SV dent (СВ Дент) на Салтовском шоссе» 950 грн
Художня реставрація зубів «Альмадент, стоматология на Механизаторской» 400 грн
Художня реставрація зубів «Стоматология в Харькове» 300 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Андрей
Был у Ткачанко Романа Алексеевича по поводу удаление зубов мудрости. Все понравилось ! Внимательный ,приятный доктор ! Рекомендую !
Валентина Демяненко
Лечила и поротезировала зубы у Гринберга Радислава Александровича. Профессионал своего дела, очень обходительный и внимательный человек. Большое спасибо доктору. Коллективу клиники здоровья и благополучия.
Ніна
Я давно користуюсь послугами стоматологічної лікарні svgent. Роблю це без страху і з задоволенням. Останній раз лікувала 7зуб під цирконієвою коронкою, дуже переживала за результат. Але завдяки лікарям Галіч і Голобородько зуб вилікували, чому я дуже рада. Я вдячна лікарям за їх доброту і співчуття, а особливо за високу кваліфікацію. Бажаю їм доброго здоров'я і всіляких гараздів
Галич Карина отличный специалист, чуткий врач высокой квалификации, качественно оказывает помощь и внимательна к пациенту!
7,2
Харків Салтівське ш., 244
м.Армейская 47 11 м.Академика Павлова 49 11
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У нас лікуються цілі покоління родин. Нам вже 25 років. Наша ціль – це допомога людям. Ми охоплюємо увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У нас працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, пар одонтологи. Приймає лікар: Галич Карина Геннадиевна
  • Художня реставрація фотополімерним матеріалом от 950
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
4,3
Харків вул. Механізаторська, 21 (пов. 2)
м.Академика Павлова 10 3 м.Студенческая 23 6 м.Барабашова 28 7
Спеціалізована клініка "Альмадент" профілюється на наданні широкого ряду стоматологічної допомоги. Пріоритет установи — сімейна стоматологія.
Харків вул. Гвардійців Широнінців, 41
м.Академика Павлова 15 4
Сучасна клініка "Стоматологія в Харкові" спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань зубів і ясен. Тут працюють кваліфіковані стоматологи та молодший медичний персонал.
Харків вул. Валентинівська (колиш. Блюхера), 27
м.Студенческая 8 2 м.Героев Труда 19 4 м.Академика Павлова 23 4
Спеціалізований медичний центр "Альмадент" надає комплексні стоматологічні послуги. Основна спрямованість — сімейна стоматологія