Клініки сімейної медицини у Дніпрі (Самарський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі сімейні лікарі в Самарському районі
Сімейна медицина «На Ксеньевке, клиника » 300 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Марианна
Квалифицированный специалист, тщательный приём, осмотр, подход к детям.
Олена
Мені сподобалося! Видно, що людина професіонал у своїй справі! Вона мені розжувала все так детально, що питань не залишилось. Зазвичай, лікарі або мовчать, або вмикають не зрозумілу термінологію. Я була і в інших лорів, є з чим порівняти.
Вероніка
Відмінний лікар! Все докладно розповів, відповів на всі запитання з приводу самопочуття моєї дитини, приємний і ввічливий. Направив до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений, огляд. Неодмінно буду звертатися ще!
Віта
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, цілком компетентний. Вказала на можливі проблеми. Розпочала призначений курс лікування, все допомагає. так що повністю задоволена! прийду ще! Рекомендую!
5,3
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарский
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.

Сімейна медицина в лікарнях в інших районах Дніпра

9,1
Дніпро пр-т Олександра Поля 22
м.Метростроителей 35 9
Багатопрофільний медичний центр "Медлюкс" надає лікувально-діагностичні послуги в області проктології, травматології, дерматології, гінекології та отоларингології. У центрі працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Приймає лікар: Лукашев Сергей Николаевич
  • Консультація сімейного лікаря (Лукашев С.Н.) по телефону, вайберу от 600
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
8,7
Дніпро пр-т А. Поля 103
м.Вокзальная 64 13 м.Метростроителей 72 14
Багатопрофільний медичний центр "МЕДЕКСПЕРТ" відкрився в 2013 році. За 10 років роботи ми значно виросли, сьогодні ми маємо 5 клінік в місті Дніпро та області, де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому.
  • Консультація сімейного лікаря 440
6,8
Дніпро, м. Кам’янське, б-р Будівельників, буд. 29
6,8
Дніпро, м. Кам’янське, вулиця Ніколєнко, 6 (Черьомушки)
Дніпро, вул. Олеся Гончара, буд.2, 2-й поверх
р.Соборний
Дніпро, м. Кам’янське, пр-т Конституції, буд. 10
Дніпро, м. Верхньодніпровськ, площа О.Поля, буд. 6
6,7
Дніпро, м. Кам’янське, вулиця Дунайська, 41В (БАМ)
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободы 103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок. Приймає лікар: Черненко Елена Владимировна
  • Консультація сімейного лікаря первинна 550
  • Консультація сімейного лікаря повторна 500