Клініки терапії у Дніпрі (метро Проспект Свободи) (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Вже до цього лікаря ходила, спочатку себе лікувала, а тепер з дитиною потрапили до неї. Відмінний фахівець, проконсультувала, дитина не абсолютно плакала . Найкращий лікар, якого я знаю. Все сподобалося. Неодмінно прийдемо ще!
Рита К.
Візитом до лікаря задоволена. Лікар дуже уважно поставився до проблеми моєї дитини, вислухала та провела огляд. Кваліфіковано виконала процедуру, після якої, дитина відчула поліпшення. Зараз нам значно краще.
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободы 103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок.
  • Консультація терапевта первинна 550
  • Консультація терапевта повторна 500

Терапія в лікарнях в інших районах Дніпра

Дніпро вул. Теплична, 17
р.Индустриальный
Стаціонар при медико-хірургічному центрі ім. Пирогова надає кваліфіковану післяопераційну допомогу пацієнтам після проведення оперативного лікування в області жіночого здоров'я, урології, хірургії, пластичної та щелепно-лицевої хірургії, травматології та ортопедії, отоларингології.
  • Індивідуальний сестринський пост (за 1 годину) 60
  • Індивідуальний пост лікаря (за 1 годину) 120
  • Перебування в денному стаціонарі (загальна палата більше 6 годин) 480
  • Перебування в денному стаціонарі (одномісна палата більше 6 годин) 720
  • Перебування в денному стаціонарі (загальна палата до 6 годин) 360
7,5
Дніпро пр-т Гагаріна, 99 Д
м.Вокзальная 78 18
Спеціалізована клініка «Daily Medical» - це консультативно-діагностичний дитячий центр, що надає послуги з функціональної та ультразвукової діагностики для дітей різного віку - від нарождення до підліткового періоду. Приймають лікарі: Никутина Лариса Григорьевна, Сотник Надежда Егоровна
  • Введення лікарських препаратів у порожнину вуха/носа на турунді 200
  • Внутрішньогортанне вливання лікарських речовин 15
  • Зупинка носових кровотеч 150
  • Передня тампонада порожнини носа 150
  • Накладення стерильної пов'язки 200
8,4
Дніпро пр-т Слобожанський, 96
м.Вокзальная 105 19
Медичний центр "А-Медик" - спеціалізується на діагностиці (УЗД, еластографія, Холтер-моніторинг, широкий спектр аналізів), лікуванні та профілактиці (вакцинація) захворювань у дорослих і дітей. У клініці ведуть прийом висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи - гастроентеролог, ендокринолог, невролог, гінеколог, уролог, педіатр, дієтолог, дерматолог, отоларинголог, психолог, гомеопат, косметолог. Приймає лікар: Фроликова Виктория Николаевна
  • Консультація терапевта 400
  • Повторна консультація терапевта 350
Здоровое поколение
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровская 17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика. Приймають лікарі: Гуржий Мирослав Викторович, Кулик Татьяна Анатольевна, Никифоренко Галина Ивановна
  • Консультація терапевта-пульмонолога, к.м.н. 650
  • Повторна консультація терапевта-пульмонолога, к.м.н. 630
  • Заочна консультація фахівця (терапевт / педіатр) (за результатами додаткового дослідження без огляду пацієнта) 350
  • Заочна консультація фахівця (терапевт / педіатр) - ОНЛАЙН 350
  • Заочна консультація фахівця (вузькі фахівці) (за результатами додаткового дослідження без огляду пацієнта) 450
8,7
Дніпро, вул. Привокзальна, 4