Клініки педіатрії у Дніпрі (метро Проспект Свободи)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри біля зуп. метро Проспект Свободи
Консультація педіатра первинний 500 грн
Знайдено 2 клініки

Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Илона
Меня устраивает доступность цен. В других клиниках приемы на порядок выше.
Маргарита
После приема дочь не вытянешь из вашей клиники. Все ей там нравится.
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободы 103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок. Приймають лікарі: Царева Елена Евгеньевна, Спирина Александра Васильевна
  • Консультація педіатра первинний 500
  • Консультація педіатра повторний 450
Дніпро вул. Юрія Кондратюка, 26
м.Покровская 7 2 м.Проспект Свободы 21 5
Медичний центр Педіатр 24 на Кондратюка - це кваліфікований персонал, що надає розширений спектр послуг в рамках доказової медицини. Основний напрямок діяльності - робота з дітьми з моменту народження до досягнення 18 років. Приймають лікарі: Паливода Елена Николаевна, Шевчук Ольга Васильевна