Інсемінація у Дніпрі

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Інсемінація «Центр планирования семьи Тамары Луговской» 3700 грн
Інсемінація «Довира (Довіра), медицинский центр в Днепре» 3700 грн
Інсемінація «Ваше здоровье, лечебно-диагностический центр в Днепре» 120 грн
Інсемінація «Медицинский центр JMC (Джей Эм Си)» 6820 грн
Інсемінація «Медицинский центр доктора Николаева» 3300 грн
Знайдено 7 клінік

Тетяна
Я безмежно вдячна Михайлу Володимировичу за його високий професіоналізм! Коли відкрилася його клініка - це було таке щастя!все на вищому рівні!
Благодарю !!
Благодарю персонал, ресепшн и УЗИ доктор , даже не знаю как ФИО. Не совсем стандартная ситуация была, но отнеслись по человечки и спасли меня в этот день . Благодарю , всех жизненных благ.
Наталия
Очень довольна-спасибо!!Проходила УЗИ у Корень Натальи всё было доступно и понятно - на все вопросы очень вежливо ответила. Я довольна уровнем узиста-она человек своего дела и хороший профессионал ))) и персонал УЗИ тоже очень приветливый))))так что рекомендую-я не пожалела, а осталась довольная
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А
м.Вокзальная 28 7
Центр планування сім'ї Тамари Луговської — це сучасний медичний центр для всієї родини. У медичному центрі надається послуга супроводу вагітності, проводяться всі види УЗД дітям і дорослим. Ведуть прийом спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. У МЦ ви можете здати лабораторні аналізи.
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
  • Штучна інсемінація підготовленою спермою донора 7 500
  • Штучна інсемінація підготовленою спермою партнера 7 500
6,1
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
5,4
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120
м.Вокзальная 92 17
Спеціалізований медичний центр "Генезис Дніпро" - це клініка репродуктивної медицини, заснована в 1996 році. В установі працюють лікарі першої та вищої категорії, а також кандидати медичних наук. Приймають лікарі: Короткая Леся Владимировна, Ладьюкова Ольга Валентиновна
Medicover
Дніпро вул. Володимира Великого, 9
м.Вокзальная 31 6
Центр репродуктології MEDICOVER FERTILITY надає повний комплекс послуг з репродуктології та планування сім’ї. У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та суро
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальная 38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.