Інсемінація у Дніпрі (Центральний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Центральному районі
Інсемінація «Центр планирования семьи Тамары Луговской» 3700 грн
Інсемінація «Медицинский центр JMC (Джей Эм Си)» 6820 грн
Інсемінація «Медикавер Фертилити (Medicover Fertility), центр репродуктологии» 2700 грн
Знайдено 3 клініки

Альона
Щудро Сергій Олександрович професіонал своєї справи! Дуже крутий лікар і гарна, приємна людина. Рекомендую!
Благодарю !!
Благодарю персонал, ресепшн и УЗИ доктор , даже не знаю как ФИО. Не совсем стандартная ситуация была, но отнеслись по человечки и спасли меня в этот день . Благодарю , всех жизненных благ.
Наталия
Очень довольна-спасибо!!Проходила УЗИ у Корень Натальи всё было доступно и понятно - на все вопросы очень вежливо ответила. Я довольна уровнем узиста-она человек своего дела и хороший профессионал ))) и персонал УЗИ тоже очень приветливый))))так что рекомендую-я не пожалела, а осталась довольная
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А
м.Вокзальная 28 7
Центр планування сім'ї Тамари Луговської — це сучасний медичний центр для всієї родини. У медичному центрі надається послуга супроводу вагітності, проводяться всі види УЗД дітям і дорослим. Ведуть прийом спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. У МЦ ви можете здати лабораторні аналізи.
5,6
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
Medicover
Дніпро вул. Володимира Великого, 9
м.Вокзальная 31 6
Центр репродуктології MEDICOVER FERTILITY надає повний комплекс послуг з репродуктології та планування сім’ї. У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та суро