Дитячі психологи в Запоріжжі

Консультація психолога в клініці «Грефі» 500
Психолог, сімейний психотерапевт
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням психосоматичних розладів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Працює над відносинами між батьками та підлітками. Лікує панічні атаки, фобії, підвищену тривожність та нервозність, депресію. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація тільки онлайн 800
Запоріжжя Незалежної України, 40 р.Вознесенський
Психолог, біосуггестівний терапевт, дієтолог
Викликати лікаря додому
Вітаю вас, дорогі друзі! З 2005 року я допомагаю людям справлятися з труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Я безперервно навчаюсь і підвищую свою кваліфікацію, розвиваю навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі я використовую тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ, з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive behavioural therapy, schema therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness. Проблеми з якими я працюю: депресія, нав'язливі стани, тривога, напади паніки, фобії, розлади адаптації, соматоформні психосоматичні розлади, посттравматичний стресовий розлад і важкі емоційні травми, булімія, нервова анорексія, низька стресостійкість, акцентуйовані особистісні риси і розлади особистості, проблеми самооцінки, невпевненість, почуття нереалізованості і життєвого глухого кута, складності з усвідомленням цінностей і сенсу життя, сімейні проблеми, втрата близьких, важкі розставання, безсоння, порушення пам'яті і будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінного життя.
Консультація 500/300 грн.