Дитячі гастроентерологи в Києві (метро Університет)

Гастроентеролог
Доктор Вороніна Світлана Степанівна спеціалізується в області гастроентерології. Кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у пацієнтів різного віку. Лікує такі недуги як гастрит, гельмінтоз та холецистит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Гастроентеролог дитячий другої категорії, Педіатр вищої категорії займається діагностикою та лікуванням різних хвороб у дітей та підлітків. Здійснює клінічний огляд, включаючи антропометричні обстеження. Приймає пацієнтів з ГРВІ, бронхітом, пневмонією, розладами шлунково-кишкового тракту, отруєннями, дитячими інфекційними захворюваннями. У своїй діяльності використовує сучасні методики.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 720/743 грн.
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350