Діагности в Кропивницькому

Тетяна
Хороший спеціаліст, та справжній віртуоз у своїй професійній сфері. Була у нього на обстеженні, все пройшло добре. Буду і надалі звертатися лише до нього!
24 січня '20 г.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на ендоскопічній діагностиці. Виконує відеогастродуоденоскопію, уреазний тест та колоноскопію. В ході дослідження отримує цифрове зображення поверхні внутрішніх органів та робить медичний висновок про їх стан.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гінеколог
Записатися на прийом4 онлайн записи
УЗД-фахівець
Лікар проводить гінекологічне УЗД. Виконує ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та малого тазу. Займається діагностикою захворювань нирок, серця, молочних залоз, щитовидної залози, хребта, легенів та судин шиї за допомогою ультразвукового обладнання.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06
Эндоскопист
Лікар проводить діагностику при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, при яких необхідне ендоскопічне дослідження, поліпи стравоходу, шлунка та товстого кишечника.
Записатися на прийом3 онлайн записи