Зубко Яна В’ячеславівна

Стоматолог
лікар вищої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями зубів та ясен. Проводить комплексну гігієну ротової порожнини, реставрацію передніх та бічних зубів, шинування зубів. Виконує відбілювання зубів і видалення зубів. Успішно лікує стоматит, пульпіт, гінгівіт, всі види карієсу, пародонтит та пародонтоз.
Київ вул. Лариси Руденко, 3 м.Позняки81м.Харківська115

Володимир
22 квітня '23р.
Цей відгук не про один прийом, а за 3 роки що я лікую зуби у цього стоматолога. На початку в мене було дуже багато зубів уражено карієсом. За перші два роки пролікували всі зуби, поставили пломби, пролікували канали. Все зроблено якісно, за адекватні гроші. Зараз проблем з карієсом у мене немає, за що їй дуже вдячний. Яна В'ячеславівна дає повну інформацію та рекомендації стосовно лікування, та що дуже важливо, комплексно підходить до вирішення проблеми та перш за все ставить здоров'я зубів паціента у довгостроковій перспективі.

• 1997 - ДонМУ ім Горького (Донецьк) Терапевтична стоматологія.

• 2010 року “Методики прямої естетичної реставрації зубів»;
  • 2010 року “Методики ендодонтичного лікування»;
  • 2010 року “Composite & ceramic in everyday Practice»;
  • 2011 г. «Pentron Clinical Technologies»;
  • 2011 г. «Практична ендодонтія»;
  • 2011 г. «Відбілювання зубів. Профілактика у стоматології»;
  • 2011 г. «Вільний дизайн у реставрації передніх і бічних зубів» (навчальний центр «Аполлонія»);
  • 2013 г. «Пряме відновлення фронтальної групи зубів»;
  • 2013 г. «Пряме відновлення дистальної групи зубів»;
  • 2014 г. «Шинування і адгезивні мости у стоматології»;
  • 2016 г. «Сучасне ендодонтичне лікування»;
  • 2017 г. «VI Міжнародний медичний конгрес« Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»;
  • 2017 «Професійна гігієна як складова частина комплексного стоматологічного лікування. Відбілювання зубів».

Лікар надає послуги

• консультування по всіх стоматологічних захворюваннях;
  • складання плану лікування;
  • комплексна гігієна порожнини рота;
  • реставрації передніх і бічних зубів;
  • скловолоконні армування передніх і бічних зубів з відновленням анатомічної форми;
  • шинування зубів;
  • прямі адгезивні мостоподібні конструкції;
  • ендодонтичне лікування;
  • парадонтологічне лікування;
  • герметизація фісур;
  • відбілювання зубів;
  • стоматологічна профілактика;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами;
  • видалення зубів.

Лікар займається лікуванням захворювань