Зозуля Наталія Василівна

Функціональний діагност
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області функціональної діагностики. Проводить функціональні дослідження для дорослих і для дітей: електроенцефалографію, ехоенцефалографію, електрокардіографію, реоенцефалографію, спірометрію, добове моніторування артеріального тиску та електрокардіограми, велоегрометрію, імпедансометрія, тональну порогову аудіометрію, дослідження функції зовнішнього дихання. Виконує інтерпретацію отриманих показань і видає висновок.

05.03.2017
30 листопада '-1р.
Зозуля Наталия Васильевна делала мне электроэнцефалографию. Уже в возрасте тридцати у меня начались эпилептические приступы. Я сразу занялась активным лечением. Необходима была качественная диагностика. В этом мне помогла Наталия Васильевна. Благодаря её умениям диагностирования моё лечение теперь более эффективное.
12.03.2017
30 листопада '-1р.
Все мы с годами не молодеем, и проблем со здоровьем появляется всё больше. Вот и у меня начались боли в области сердца. Электрокардиографию я делал у Наталии Васильевны. Благодаря её точной интерпретации полученных показаний, мне было назначено эффективное лечение. Спасибо Наталии Васильевне за правильную диагностику.

• 1985 p. — Дніпропетровська медична академія, спеціальність: педіатрія.
  • 1992 p. — спеціалізація з функціональної діагностики.