Корець Євгенія Анатоліївна

Лікар УЗД
Доктор Корец Евгения Анатольевна, специализируется в ультразвуковой диагностике. Имеет практический опыт в проведении УЗИ почек, органов брюшной полости и мочевого пузыря. УЗИ-специалист сосудов шеи и головы.

Евгения Анатольевна, отличный специалист. Неоднократно обращались, всегда профессионально подходит к решению проблемы.
Ріта
Неодноразово я робила різні УЗД в Корець Євгенії. Мені подобається її діагностика, тому що за короткий проміжок часу можна отримати детальну інформацію без опромінення і шкоди для організму.
Карина
Когда начались проблемы с желудочно-кишечным трактом, я обратился к Корец Евгении. Она мне сделала диагностику, дала исчерпывающую консультацию. Качество предоставляемых медицинских услуг меня полностью устроило. Рекомендую.

• 1991 - закінчила ДДМА, клінічна ординатура.
  • 2009 - отримала спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

• 2014 - пройшла стажування на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
  • 2014 - пройшла навчання під керівництвом Аносової Н.П. на тему «Доплерографія судин».
  • 2016 - пройшла навчання під керівництвом Вовченко А.Я. у місті Київ.
  • 2018 - стала учасницею конференції «Актуальні питання ультразвукової діагностики».
  • 2019 - пройшла навчання на тему «Ультразвукова діагностика в травматології та ортопедії».