Витязь Володимир Миколайович

Травматолог, Ортопед
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Дитячий лікар ортопед-травматолог, має вищу кваліфікаційну категорію, кандидатський ступінь. Спеціалізується на малоінвазивних і артроскопічних хірургічних операціях, займається вадами розвитку тазостегнового суглоба, проводить дослідження травм кісток і суглобів у дітей. Автор багатьох наукових праць, має 3 патенти.

Мой ребёнок получил ожог. Благодаря лечению Владимира Николаевича наша девочка очень быстро пошла на поправку. Грамотный врач, отличный специалист, хороший человек. Нам очень повезло с доктором. Рекомендуем. Большое спасибо!
Алина
Сыночек страдал кривошеей. Мы обошли до этого нескольких врачей, но помощь получили только здесь.Витязь Владимир Николаевич разбирается в этом,доктор дал рекомендации, в которых был уверен, что они помогут, все рассказал, дал указания, что и как нам надо делать. Спасибо

Стажування

• кафедра ортопедії та травматології Медичного університету префектури Кочі (Японія);
  • кафедра ортопедії та травматології в клініці університету штату Міссісіпі (США) в рамках програми «Міжнародних візитів».

Наукова діяльність

• У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Остеосинтез переломів проксимального відділення променевої кістки у дітей».
  • Автор 47 друкованих наукових праць та 3 патентів в Україні.