Вадзюк Назар Степанович

Травматолог, Ортопед
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар Вадзюк Назар Степанович - з 17-річним стажем роботи, кандидат медичних наук, має вищу категорію, спеціалізується в області травматології і ортопедії. Доктор займається діагностичної та лікувальної роботою при захворюваннях первинного або вторинного походження кістково-суглобового апарату. Звернутися до лікаря можна при ударах, вивихах, переломах, розтягненнях, артритах, вроджених дефектах, деформуючому артрозі. Вадзюк Н.С. володіє навичками ведення консервативного і хірургічного лікування хвороб дегенеративно-дистрофічного, травматичного та інфекційно-запального генезу.

Илья
Занимаюсь мотокроссом, так что у нас с Назаром Степановичем так сказать многолетнее сотрудничество, раз в год стабильно прихожу к нему то с вывихом, то с переломом чего нибудь. Врач просто супер, никаких нареканий, все вправлялось и сросталось как нужно. Большое Вам спасибо, думаю еще не раз зайду)
Занималась в тренажерном зале и после неудачного упражнения вывихнула руку, болела просто адски. Подруга сразу посоветовала знакомого врача. И я очень благодарна Назару Степановичу за оказанную помощь, все вправил очень быстро и умело, сразу видно опытного врача. Спасибо!

• 2009 р. — AO / ASIF BASIC COURSE;
  • 2010 р. — AO / ASIF FELLOWSHIP, США;
  • 2012 р. — курси спортивної травматології, Польща;
  • 2014 р. — SHOULDER ARTHROSCOPY COURSE, Великобританія;
  • 2015 р. — EFORT FELLOWSHIP, Хорватія.