Ткаченко Катерина Миколаївна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Офтальмолог Ткаченко Катерина Миколаївна займається діагностикою, обстеженням органу зору, а також оперативним втручанням з метою усунення дефектів зору і сліпоти. Проводить консультації з питання гостроти зору і його отклненія у пацієнтів. Спеціалізується на скіаскопіі очі. Проводітавторефрактометрію. Володіє лазерним устаткуванням, за допомогою якого вдається до лікування катаракти. Займається вилученням сторонніх тіл з області очі. Крім того, лікує астигматизм, далекозорість, дистрофію та відшарування сітківки. Надає першу допомогу при травмах очного яблука. Проводить наступні консультації з метою спостереження за станом пацієнта.
Лікар працює в клініках:
Харків вул. Олеся Гончара, 5 м.Пушкінська146м.Університет144

Доктор очень грамотная. Внимательна и тактична. Поставила правильно диагноз и назначила лечение, которое помогло. Спасибо большое, Екатерина Николаевна!
Александра
Обращалась к Екатерине Николаевне с болью в глазах, я думала, что повышено внутриглазное давление, у меня уже такое когда-то было. А она мне сказала, что это из-за не правильно подобранных очков. Мы с ней вместе выбрали новые линзы, и с покупкой новых очков, проблема решилась. Спасибо большое, что бы я без Вас делала.
Аллергия всегда "вылазит" на глаза. Обратилась к этому врачу, получила необходимую помощь. Благодарна
Никита Сергеевич
Врач помогла мне в лечении. Низкий поклон
03 травня '16р.
Порадовало внимательное и тактичное отношение, а также эффективность назначенного лечения.

• 2004 р. — Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, медичний факультет;
  • Інтернатура на базі ХМАПО і Дорожньої клінічної лікарні ст. Харків.

• 2010 р. — Сертифікат з ортокератологии.