Титаренко Людмила Анатоліївна

Отоларинголог
Доктор Титаренко Людмила Анатоліївна спеціалізується в області отоларингології. Веде консультативний прийом, діагностує і лікує захворювань органів ЛОР-системи інфекційного або запального характеру, також здійснює профілактику недуг вуха, горла і носа. Надає послуги промивання носових пазух і лакун піднебінних мигдалин. Надає термінову медичну допомогу з видалення сторонніх тіл з області ЛОР-органів, крім того, займається видаленням сірчаних пробок.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1

Было много проблем с носом. По совету подруги записалась на приём к доктору Титаренко. Очень мне понравился этот врач! Людмила Анатольевна показала себя очень профессиональным и опытным специалистом. Её поход к лечению принёс отличный результат. Очень довольна, буду обращаться к ней ещё.
Григорий
На консультации была предельно вежлива, уделила мне максимум внимания. Лечиться буду у нее однозначно

Лікар-отоларинголог надає послуги

• первинний прийом
  • діагностика порушень голосу
  • виявлення та лікування захворювань ЛОР-органів;
  • промиття носа;
  • видалення сірчаних корків.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• хронічний тонзиліт;