Тиша Ольга Сергіївна

Стоматолог-терапевт, гігієніст
Лікар займається виявленням і терапією усіх видів карієсу, пломбуванням кореневих каналів і зубів, художньої реставрацією різної складності. Виконує протезування зубів, професійне чищення зубів за допомогою різних методик.

Ольга Сергеевна выполняла моей маме художественную реставрацию зубного ряда. Мы очень довольны ее работой – как результатом, так и процессов. Обязательно будем обращаться еще к такому квалифицированному специалисту.
Алексей
08 квітня '20р.
Очень благодарен Ольге Сергеевне!За ее искреннее,человеческое отношение и профессиональный подход и Работу!Она знает и умеет делать свою работу на высшем уровне!!!До нее,я очень боялся стоматологов!)Рекомендую,теперь я не боюсь)))

• 2010 р. — Національний медичний університет (НМУ) ім . O.O. Богомольця, стоматологічний факультет.

• Сертифікат фахівця «Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика»;
  • сертифікат Kerr «Сходинки майстерності в реставрації або як досягти досконалості»;
  • сертифікат BISCO «Клінічні протоколи біоеквівалентності прямого відновлення тканин зуба»;
  • сертифікат Densply «The endodontic success: how to access. shape.clean ahd pack»;
  • Сертифікат «Прямі реставрації корінних зубів»;
  • Сертифікат Pearlstom Training Center «Periodontal alphabet: from A to Z»;
  • сертифікат Ukrainian Dental Association «Профілактична стоматологія-пріоритет розвитку і Іновація», «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології»;
  • сертифікат Densply «Endodontic treatment and retreatment by using modern nickel-titanium rotary instruments», «The endodontic success: how to access..shape.clean and pack».

Лікар надає послуги

• професійна чистка зубів різними методиками;
  • лікування карієсу;
  • постановка пломб і реставрацій різної складності;
  • протезування зубів;
  • едондодонтичне лікування.