Талабішка Василь Іванович

Гінеколог
Василь Іванович спеціалізується в області гінекології, акушерства, репродуктології та ультразвукової діагностики. Займається лікуванням захворювань шийки матки. Проводить кольпоскопію, УЗД, лапароскопію. Володіє технікою лазеротерапії. Займається пластичними операціями на зовнішніх статевих органах. Виконує різні порожнинні гінекологічні операції. Лікар дає консультації з планування сім'ї, підготовки до вагітності та пологах. Лікує інфекції, що передаються статевим шляхом, і безпліддя.

Очень аккуратный, спокойный человек и профессионал своего дела. Наконец-то я нашла своего доктора
Ходила на УЗИ к Василию Ивановичу и осталась приятно удивлена - на стене большой телевизор, врач все комментировал, что видел и можно было наглядно увидеть свои проблемы! Считаю, это уровень!
Замечательный диагност, внимательный, была на УЗИ и осталась очень довольна этим специалистом!
Врач просто замечательный! Профессионал ,внимательный,все расскажет и объяснит
Ходила на УЗИ к Василию Ивановичу, очень внимательный и знающий профессиональный генеког. Василий Иванович мне делал внутриматочную операцию удалял полип, все прошло хорошо, ище к нему буду записыватся на рентген маточных труб, очень надеюсь что он мне поможет и у нас с мужем будет ребеночек.

• 1977 р. — Береговське медичне училище;
  • 1985 р. — Кримський медінститут, лікувальний факультет;
  • 1986 р. — інтернатура на базі пологового будинку за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», м. Феодосія;
  • 1991 р. — закінчив перший випуск школи репродуктологів України.

• Член Асоціації репродуктологів України.