Сулік Яна Олегівна

Лікар загальної медицини, трихолог
Лікар проводить повне первинне обстеження, призначає діагностичні заходи. Спеціалізується на усунення ГРВІ, ГРЗ та грипу. Працює з пацієнтами різної вікової категорії. Спеціалізується на лікуванні диспепсичних розладів, уретритів, інфекційних і запальних захворювань. Веде плановий прийом.

Даша
Еще до недавного время, у меня были красивые, ухоженные, длинные волосы. Буквально, через полгода как переехала в Киев, волосы стали как будто не мои. Потеряли цвет, структуру и еще вылезают «прям пучками». Я испугалась, если и дальше так пойдет, то волос вообще не останется. Но слава Богу Сулик Яна Олеговна спасла меня. Лечение помогло. Теперь я снова с шикарными волосами.

• 2009–2015 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ (Україна). Спеціалізація — лікар загальної медицини.

• 2013 р. — пройшла навчальний курс міжнародного зразка "Косметолог естетист" та "ін'єкційної косметології".
  • 2016 р. — навчально-практичний курс традиційної китайської медицини, Університет традиційної китайської медицини Ганьсу, м. Ланьчжоу (Китай).
  • 2016 р. — Навчально-практичний курс трихолог, кафедра дерматології Харківської медичної академії післядипломної освіти, клініка "Інститут трихолог", м. Харків (Україна).
  • 2016 р. — Навчально-практичний курс дерматоскопія, Інститут дерматокосметології ім. Доктора Богомольця, м. Київ (Україна).
  • 2017 р.— сертифікований тренер по PRP — терапії.
  • 2019 р. — навчальний кадавер — курс для лікарів ін'єкціоністів в Австрії.
  • 2019 р. — конгрес з естетичної медицини в Монако.
  • 2019 р. — конгрес з тріхоскопії і лікуванні волосся в м. Санкт-Петербурзі.
  • 2019 р — Трихологія від Ткачова В. П. Триденний інтенсив з практичною частиною.

• Член Української асоціації дерматологів, венерологів і косметологів.
  • Член Європейської академії дерматології и венерології.
  • Член Асоціації трихолог України.
  • Член Товариства молодих вчених і фахівців при Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.