Старунова Мирослава Ванадієвна

Хірург
Лікар вищої категорії, фахівець в області дитячої хірургії. Надає хірургічну допомогу дітям, які отримали травми, опіки та інші пошкодження, що вимагають оперативного втручання. Проводить операції на органах черевної порожнини, малого таза, м'яких тканинах (при апендициті, пупковій грижі, кишковій непрохідності, перитоніті, доброякісних новоутвореннях і т.д.). Також займається лікуванням гнійних процесів (карбункулів, флегмон, абсцесів і ін.), Врослого нігтя.

Видерниковы
26 квітня '17р.
У ребенка поднялась температура, и начался абсцесс из-за того, что не дал во время хорошо обработать рану. Мирослава Ванадиевна смогла успокоить Андрюшку, подобрала к нему ключик, все аккуратно прочистила и перевязала. Больше воспаления не было. Ребенок ходил на перевязки без страха и позволял обрабатывать рану. Старунова умеет работать с детьми и очень хороший врач.
Левчак Анна
Не знаю уместно ли говорить в таком случае, когда ребенок получил сильнейший ожог от кипящей воды, что рады были знакомству с хирургом Старуновой. Но именно Мирослава Ванадиевна оказала нам первую медицинскую помощь. Сделала это очень профессионально, со всей душой к ребенку и сочувствием к нашему несчастью. Она светлый человек и прекрасный врач. Шрамы конечно же остались, но все могло быть намного хуже.

Лікар-хірург надає послуги

• консультативний прийом;
  • первинна обробка ран;
  • зняття швів;
  • хірургія гнійних процесів шкірних покривів;
  • хірургія травм, ран і опіків.

Лікар-хірург займається лікуванням хвороб

• апендицит;