Оганов Олексій Геннадійович

Проктолог, хірург
лікар вищої категорії
Лікар-проктолог, хірург, має вищу категорію, займається лікуванням проктологічних захворювань за допомогою оперативних і консервативних методів. Олексій Геннадійович виконує видалення анальних поліпів апаратом Сургитрон, лігування гемороїдальних артерій апаратом Hal-Rar. Приймає пацієнтів, у яких присутні симптоми: дискомфорт або свербіння у задньому проході, наявність крові в калі, прокталгія.

Хочу поблагодарить доктора проктолога Алексея Геннадиевича Оганова. Хороший специалист - качественно и безболезненно произвел осмотр прямой кишки, чётко и подробно объяснил причины моего заболевания и самые эффективные и современные методы лечения. Произвел операцию Hal rar. Осталась очень довольна, забыла о своей проблеме через неделю. Всем рекомендую!
Андрей
Хочу сказать большое спасибо доктору Оганову Алексею Геннадиевичу.Доктор провел мне операцию hal rar.Перед операцией была очень качественная консультация,очень приятный в общении с пациентом, видно что высококвалифицированный проффесионал.Осложнений нет, иду на поправку,вернул меня к нормальной жизни.Считаю что доктор высокого уровня.Конечно всем рекомендую.
26 травня '19р.
Дякую Оганову Олексію Геннадійовичу за проведену операцію Hal rar. Дуже чемний лікар і одразу видно, що професіонал своєї справи. Отримана інформація після проведення процедури була вичерпною та зрозумілою, а сама процедура пройшла на високому рівні. Дякую за підтримку і після процедури. До такого лікаря не страшно йти з такими делікатними проблемами. Йду на одуження...
Игорь Дмитриевич
Достойный человек и специалист. Отличает уважительное отношение к пациенту и высокий профессионализм. Проблему, которая меня беспокоила несколько лет, и особенно мучила последние два месяца так, что несколько дней не мог спать, он убрал за 30 минут, амбулаторно. Через три дня ч сам сел за руль и поехал на море. А через 15 дней восстановился полностью. Огромная благодарность Оганову Алексею Генадьевичу

• 1999 р. — Дніпропетровський Медичний інститут.

• 2014 р. — Актуальні питання хірургії і проктології;
  • 2016 р. — З'їзд колопроктологов України з міжнародною участю;
  • 2017 р. — взяв участь в стажуванні у рамках Освітньої програми для лікарів, організованою Асоціацією французско- української співпраці в області медицини і фармації (ASFUDS) за сприяння Всесвітньої федерації українських лікарських суспільств.